reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to może zapytaj go jutro o ten mefacit - cos mi mowił (chyba:p) że on tez przeciwskurczowo działa.
@Mieciu85 to chyba doktorek faktycznie miał dobry dzień do rozmów :D pewnie jara się urlopem :laugh2:
Czyli jednak poniedziałek nie wtorek?

Tak jutro accofil i transfer w poniedzialek, bo zdecydowalam, ze nie bede w te i z powrotem latac do uk bo sie zajade wiec zostaje tu do transferu i wtedy im szybciej transfer tym lepiej. To sie szefowa jutro ucieszy jak jej powiem, ze przedluzam urlop [emoji87][emoji87]
 
@Iskra_82 to essentiale forte to jak ty stosowalas? Bo ja sie wystrachalam tej ilosci jajec i sobie kupilam, ale nie wiem czy ty jakos wiecej/mniej tego lylalas czy normalnie 3x2?

Tak jak w ulotce. Plus dieta wątrobowa i dużo jajek i gotowanego kurczaka ( to białko dla sportowców było dla mnie nie do przełknięcia). No i dużo wody:)
 
Widze ze Ty masz taki brzuch po Clexanie jaki ja mialam po Fraxiparine. A po Neoparin doslownie od czasu do czasu jakis siniak sie pojawia, naprawde bez porownania. Tylko znowu po Neoparin niektorym osobom, tak jak np @adansonia robia sie alergiczne zmiany skorne [emoji58]
Oj bys chciala widziec moje nogi po neoparinie. A jak bilam w brzuch to tez bylo kolorowo
 
reklama
Do góry