reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, mam pytanie! Moze glupie ale nie znam realii polskiej poczty! Pasnik pisze ze wyslali recepty 18.07 czyli w srode a do dzisiaj nic nie przyszlo, panikowac czy jeszcze czekac? Musza dojsc do czwartku bo maz w nocy w czwartek wraca do domu a musi mi je jeszcze wykupic! Dzieki z gory za pomoc.
Milego dnia i kciukasy za wszystkich! Aby ten dzien byl piekny, dobra passo trwaj [emoji173]️
 
reklama
@Mieciu85 szefowa się nie przejmuj bo nigdy nie jest dobry czas na wolne czy zwolnienie...
To dziś kochana przyjmuj w siebie acofil A później startuj po swojego skarba... :-)
bo Ty jak dobrze pamiętam nie masz intralipidu?

Dzieki Never give up :) dokladnie tak jak pissesz z urlopem jak trzeba to trzeba :)
Tak intralipid tez mam, pierwszy juz mialam 2 tyg przed transferem, a drugi w dzien transferu bedzie.
 
Telefon 5 minut temu.Cytuje pana embriologa
"Cud sie zdarzyl. Mamy piekny zarodek. 8 komorek".
Transfer o 10.
Co prawda pytali czy trzymac do 5 doby, ale jak spytalam jak on by zalecal to mowi ze zaleca podac dzis.
Cud. Matko. Zawal.

Kurciu, wspaniala wiadomosc, tak sie ciesze! [emoji173]️
 
Telefon 5 minut temu.Cytuje pana embriologa
"Cud sie zdarzyl. Mamy piekny zarodek. 8 komorek".
Transfer o 10.
Co prawda pytali czy trzymac do 5 doby, ale jak spytalam jak on by zalecal to mowi ze zaleca podac dzis.
Cud. Matko. Zawal.
O Jezu!!!! Cud! Wspaniale! Cudowny cud!!! Łoooooo!!! Male kurczatko do boju!!! Jejeje!!!
 
Telefon 5 minut temu.Cytuje pana embriologa
"Cud sie zdarzyl. Mamy piekny zarodek. 8 komorek".
Transfer o 10.
Co prawda pytali czy trzymac do 5 doby, ale jak spytalam jak on by zalecal to mowi ze zaleca podac dzis.
Cud. Matko. Zawal.
Cudownie. Bardzo się cieszę. To jedź po swoje maleństwo i trzymaj je mocno. [emoji8]
 
Mi w klinice położne (które pracują też w szpitalu) mówiły, że muszę mieć badanie, co jest dla mnie absurdem, bo przecież w krwiodawstwie nie mogli sobie tej grupy wymyślić. Może w drugim szpitalu nie będą robić takich cyrków:)
Z tego co ja kojarzę a jestem już po porodzie i po kilku pobytach w szpitala (zabiegi) to zawsze wymagany był oryginalny dokument z grupą krwi.
Nawet ostatnio mi lekarz nie powiedział, że potrzebuję do zabiegu to go nie miałam. To na szybko robili grupę badanie grupy krwi. Książeczkę też mam ale dla nich to nie jest ważny dokument w tym przypadku.
 
reklama
Do góry