reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Telefon 5 minut temu.Cytuje pana embriologa
"Cud sie zdarzyl. Mamy piekny zarodek. 8 komorek".
Transfer o 10.
Co prawda pytali czy trzymac do 5 doby, ale jak spytalam jak on by zalecal to mowi ze zaleca podac dzis.
Cud. Matko. Zawal.

Powodzenia. To musi być zarodek z którego będzie piękna ciąża skoro tak pięknie się rozwija :)
 
Telefon 5 minut temu.Cytuje pana embriologa
"Cud sie zdarzyl. Mamy piekny zarodek. 8 komorek".
Transfer o 10.
Co prawda pytali czy trzymac do 5 doby, ale jak spytalam jak on by zalecal to mowi ze zaleca podac dzis.
Cud. Matko. Zawal.
Jejku cudowna wiadomośc:) piekny zarodeczek❤ kochana za kropka niech sie dobrze wgryzie i zostanie z mamusia na najblizszych 9 miesięcy✊✊✊✊❤❤❤
 
Kasia o ktorej wizyta? Jak sie dzis czujesz? Ty prowadzisz ciaze jednak w gc czy gdzies w Krakowie?
O 11.30 u Grettki bo on tam prowadzi ciążę. Napewno do 3 miesiąca będę tam jeździć.Pozniej się przenoszę do prof Huras w krakowie mam już nawet termin na 9 sierpnia. Jak by klinika była w KRK to bym na pewno u nich została Ale muszę mieć kogoś na miejscu z kliniki w razie w.
Bole skorczowe opanowane, plamienia też nie było. Cały czas mnie tak ciagnie brzuch jak by rozpieranie.
 
O 11.30 u Grettki bo on tam prowadzi ciążę. Napewno do 3 miesiąca będę tam jeździć.Pozniej się przenoszę do prof Huras w krakowie mam już nawet termin na 9 sierpnia. Jak by klinika była w KRK to bym na pewno u nich została Ale muszę mieć kogoś na miejscu z kliniki w razie w.
Nie slyszalam o takim lekarzu. Gdzie przyjmuje? Ktos ci go polecil? To jakis spec czy tak po prostu na niego trafilas?
 
Mi w klinice położne (które pracują też w szpitalu) mówiły, że muszę mieć badanie, co jest dla mnie absurdem, bo przecież w krwiodawstwie nie mogli sobie tej grupy wymyślić. Może w drugim szpitalu nie będą robić takich cyrków:)

Ja też mam książeczke dawcy krwi, wypisy ze szpitali z wpisana grupą a i tak do 10tc musiałam zrobić badanie na grupę krwi i oryginał koniecznie mieć do porodu (mimo,ze planowany poród sn). W wiekszosci szpitali ten oryginał jest chyba jednak niezbędny. Na szczęście wystarczy zrobić raz, nie kosztuje dużo i już na jakiś czas wystarczy.
 
Telefon 5 minut temu.Cytuje pana embriologa
"Cud sie zdarzyl. Mamy piekny zarodek. 8 komorek".
Transfer o 10.
Co prawda pytali czy trzymac do 5 doby, ale jak spytalam jak on by zalecal to mowi ze zaleca podac dzis.
Cud. Matko. Zawal.
@Kurcia to całym serduchem i myślami jestem z Tobą - aby to był ten jedynaczek i został z Toba na całe 9 miesięcy :):*
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
 
Dziewczynki pieknych widokow dzisiaj :)
@Oczekiwanie2017 co tam jak tam? Na froncie cisza? Jak sie czujecie?

Cześć Kobitki, dzisiaj w kalendarzu mamy podglądanie maluszków. @Gosia892, @Oczekiwanie2017, @RedHotChiliPepper28, pięknych widoków Wam życzę. :*
@Oczekiwanie2017 jak przyszłam na forum byłaś na etapie bety a teraz to już końcówka ciąży i niedługo będziesz tuliła maluszka w swoich ramionach. Jak samopoczucie? :)
@adansonia, wpisałam Cię do kalendarza ale nie wiedziałam, jaki będzie miała charakter ta wizyta. Mam nadzieję, że wczorajszy incydent nie oznaczał nic złego a maluszek wesoło podskakuje w brzuszku swojej mamusi. :*

Dziękuję dziewczynki :).
Dziś ostatnia wizyta przed porodem, którego narazie nic nie zwiastuje. Cierpliwie czekam i cieszę się ostatnimi dniami z brzuszkiem. Przyznam, że czuję się bardzo dobrze. Za każda z forumowych dziewczyn mocno trzymam kciuki i wierzę, że niedługo wszystkie będa mogły pochwalić się pozytywna beta i upragniona ciąża.
 
Nie slyszalam o takim lekarzu. Gdzie przyjmuje? Ktos ci go polecil? To jakis spec czy tak po prostu na niego trafilas?
On jeste ordynatora położnictwa i wcześniaków na klinice kopernika. Koleżanki które miały ciężkie ciążę mi go poleciła I ciocia która tam pracuje, że jak po invitro to tylko do niego.

Link do: prof. dr hab. n. med. Hubert Huras - Przeczytaj opinie i umów wizytę


Śmiać mi się chce że mnie bo wcześniej mi sie wydawało że jak beta będzie wysoka to już z górki:) A teraz to się dopiero jazda zaczęła:)A to Skórcz A to sramto
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Kurcia kochana super!! Moja Pani doktor też w porę zareagowała i w 3dobie też miałam podany 8komórkowy ❤❤❤ także kochana to Twój czas ! Wierzę w to! ✊✊✊
@Gosia892 @RedHotChiliPepper28 @adansonia kochane pięknych widoków! ❤❤❤✊✊✊
@Oczekiwanie2017 czekam z niecierpliwością na wiadomości jak po wizycie ! :D Mały ma termin w moje urodziny więc niech ładnie dotrzyma :D nooo pisz odrazu jak wyjdziesz z gabinetu :D✊✊
 
Do góry