reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny. Trzymam za Was dziś wszystkie kciuki.;-) Dziś jest mój gorszy dzień. Boli i ciągnie mnie całe podbrzusze, ale bez żadnych skurczy i plamien. Czy to normalne?
Ja tak często miałam np. W dzień spodziewanej miesiączki albo i nie :) wszystko się rozciąga i dlatego :) lez i odpoczywaj :) dla spokoju możesz nospe lyknac i magnez
 
Ja tak często miałam np. W dzień spodziewanej miesiączki albo i nie :) wszystko się rozciąga i dlatego :) lez i odpoczywaj :) dla spokoju możesz nospe lyknac i magnez
No dziś jest taki dzień że żadna pozycja mi nie pasuje. Brzuch jest twardy i napiety.. Mam nadzieję że to nic strasznego;-)
 
Hej dziewczyny ja jestem po punkcji !!!!!! Tak się cieszę że mam to za sobą nerwy miałam. Okropne. Zabieg trwał dość długo bo dużo komórek a ja podobno długo włączyłam i nie chciałam zasnąć ale za chwilę odpływem i pamiętam tylko jak mnie obudził. Śmiali się bo pierwsze co powiedziałam to że chce do moich psów :), zamiast do męża :) naprawdę teraz jak przeszłam to głupie znieczulenie to już wiem że mogę wszystko :) dzięki dziewczyny za dwie godziny wizyta u lekarza i się dowiem ile komórek pobrano.
 
Dziękujemy za wszystkie kciuki, my już po wizycie. Młoda ładnie przybrała 1700gram, niby ok, ale tętno za wysokie i mamy wrócić o 14 na ktg, żeby sprawdzić czy to jej chwilowe nerwy, bo ktoś jej głowice przykłada czy coś innego :-) więc pojechałyśmy na ciasto i staramy się relaksować. W innym wypadku skierowanie do szpitala :-( ale jakoś jestem dobrej myśli, że to moje dziecko jest po prostu nerwus :p
 
reklama
Dziś 12t3d dokładnie. Już wzięłam nospe. To moja pierwsza ciąża dlatego nie wiem jakie reakcje organizmu są normalne a jakie nie.
Ja też tak miałam więc się nie martw :) I też pytałam o to co Ty :) także nospa magnez i leżymy :) dawaj znać później jak się czujesz i czy przeszło :)
 
Do góry