reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moje Drogie Miłe Panie, miłego dnia każdej życzę. :*

@Biedroneczka83 owocnego jajcobrania!
@walczaca o szczescie dzisiaj będziesz już tuliła swoje maleństwa? Czy jeszcze czekają, bo malutkie nie chcą opuszczać maminego brzuszka? Bez względu na wszystko niedługo będziesz miała przy sobie swoje dwa największe szczęścia. :*
@Olk@24 powodzenia na wizycie. :*
@anett96 mocne kciuki za przelot do bazy. Już się nie zamartwiaj, tylko ciesz myślą, że maluch niedługo będzie z Tobą i oby został na kolejne miesiące spokojnej i nudnej ciąży. :*
@anita9014 pięknych widoków, pochwal się później nam foteczkami malucha. :D

Jeśli kogoś trzeba dopisać do kalendarza niech da mi znać. Dziękuję. :)
Powodzenia kochane ;)
 
Ja po podgladzie. Lipnie jest. 4 jajca by sie nadawaly, 2 albo 3 jest takich podrostkow, na ktore mozna jeszcze ewentualnie liczyc a reszta drobnica, nie rosna. Jutro znowu podglad i raczej na pewno w sb punkcja.
Eee to jeszcze nie jest przesadzone u mnie tez lekarz na ostatnim podgladzie przed punkcja mowil ze bedzie 6-7 takich nadajacych sie do pobrania a 2 dni pozniej na punkcji bylo 20 wiec kochana glowa do gory stymulacja jeszcze trwa a komorki rosna jeszcze po ovitrele ✊✊✊
 
Dziewczyny czy Wy po crinone tez jestescie takie zmeczone? Myslalam ze to po punkcji mnie tak trzyma, ale to moze od progesteronu?
Jak mialam lutinusa to nie bylam zmeczona. A teraz crinone a ja bym 4 razy w ciagu dnia spala
Na mnie żaden progesteron nie działał na razie sennie... a miałam i lutinusa i cronone.
Jednak każdy organizm jest inny... i może być tak Kurciu że więcej zostaje jednak crinone w organizmie niż lutinusa u Ciebie i stad taka reakcja... :)
 
reklama
Do góry