reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzoaśka bo nakopie w du...:D:D:D:D:D Podeślę koszyk, bo na pewno czterech tam nie będzie:-D:-D:-D. Ja na usg w jednym miałam 3 a w drugim 4 a okazało się, że 11 pobrali. Wystarczy, że jeden za drugim się schowa i nie widać. A po Ovitrrell jeszcze do soboty dociągną pozostałe:biggrin2::biggrin2:
Moze.kilka podrosnie ale jest duzo takiej drobnicy, ktora moim zdaniem sie zatrzymala albo degraduje. Tyle mi tylko szkoda ze niby zaczely rosnac a nic z nich nie.bedzie, a amh jak po ostatnim razie tyle spadlo to teraz ebnie do zera:p
 
reklama
Dziękuję dziewczyny ;-)mam nadzieję że będą piękne widoki. Strasznie się denerwuje muszę przyznać, aż dziwne, bo ja zazwyczaj z tych osób co radzą sobie z emocjami.
 
Ja po podgladzie. Lipnie jest. 4 jajca by sie nadawaly, 2 albo 3 jest takich podrostkow, na ktore mozna jeszcze ewentualnie liczyc a reszta drobnica, nie rosna. Jutro znowu podglad i raczej na pewno w sb punkcja.
Do soboty pewnie jeszcze coś podrośnie,a i tak 4 to nie jest zły wynik :*
 
Dziewczyny czy Wy po crinone tez jestescie takie zmeczone? Myslalam ze to po punkcji mnie tak trzyma, ale to moze od progesteronu?
Jak mialam lutinusa to nie bylam zmeczona. A teraz crinone a ja bym 4 razy w ciagu dnia spala
Ja Kurciu też bym ciągle spała,więc wydaje mi się,że to ten progesteron tak działa usypiająco. Tylko,że ja mam lutinus,a nie crinone.
 
reklama
Do góry