reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak mi płakać się chce :( od poniedziałku dzwonie do kliniki,żeby poinformowac ,ze dostałam ten wkoncu okres:mad: dopiero dziś dodzwoniłam się żeby kliniki a ta ***** powiedziała mi ,żeby zadzwoniła od następnego cyklu bo teraz nie maja jak mnie przyjąć zrozumiałam ,ze robią sprzątanie czy jak to tam ... ja pierdole ja tak nastawiałam się na teraz,a teraz musze czekac znowu tyle :mad: co mam zrobić DZieczyny przecież jestem już po 14 dniowej kuracji od Pasnika teraz od jutra miałam brać ten encorton i teraz .... jak z dalszym postępowaniem skoro to odwleka mi się ? Co z ta kuracja czyli co mam czekac na okres wziasc zlecenia od Pasnika znowu te na 14 dni i dopiero za 2 mc będę podchodzić ?
Co za dziennnnn
 
reklama
Jak mi płakać się chce :( od poniedziałku dzwonie do kliniki,żeby poinformowac ,ze dostałam ten wkoncu okres:mad: dopiero dziś dodzwoniłam się żeby kliniki a ta ***** powiedziała mi ,żeby zadzwoniła od następnego cyklu bo teraz nie maja jak mnie przyjąć zrozumiałam ,ze robią sprzątanie czy jak to tam ... ja pierdole ja tak nastawiałam się na teraz,a teraz musze czekac znowu tyle :mad: co mam zrobić DZieczyny przecież jestem już po 14 dniowej kuracji od Pasnika teraz od jutra miałam brać ten encorton i teraz .... jak z dalszym postępowaniem skoro to odwleka mi się ? Co z ta kuracja czyli co mam czekac na okres wziasc zlecenia od Pasnika znowu te na 14 dni i dopiero za 2 mc będę podchodzić ?
Co za dziennnnn
 
Jak mi płakać się chce :( od poniedziałku dzwonie do kliniki,żeby poinformowac ,ze dostałam ten wkoncu okres:mad: dopiero dziś dodzwoniłam się żeby kliniki a ta ***** powiedziała mi ,żeby zadzwoniła od następnego cyklu bo teraz nie maja jak mnie przyjąć zrozumiałam ,ze robią sprzątanie czy jak to tam ... ja pierdole ja tak nastawiałam się na teraz,a teraz musze czekac znowu tyle :mad: co mam zrobić DZieczyny przecież jestem już po 14 dniowej kuracji od Pasnika teraz od jutra miałam brać ten encorton i teraz .... jak z dalszym postępowaniem skoro to odwleka mi się ? Co z ta kuracja czyli co mam czekac na okres wziasc zlecenia od Pasnika znowu te na 14 dni i dopiero za 2 mc będę podchodzić ?
Co za dziennnnn

Ale ze jak? Klinika nie chce cie przyjac? Gdzie sie leczysz?
Ja na twoim miejscu zadzwoniłabym tam jeszcze raz i sie uparla, ze transfer ma byc w tym miesiacu, bo jestes po immunosupresji i wg wskazan powinnas w tym cyklu miec transfer. Skontaktuj sie z koordynatorem medycznym i wytłumacz swoja sytuacje. Moze oni probuja przesunac mniej pilne transfery na przyszly miesiac...
Działaj kochana!!!
 
Ale ze jak? Klinika nie chce cie przyjac? Gdzie sie leczysz?
Ja na twoim miejscu zadzwoniłabym tam jeszcze raz i sie uparla, ze transfer ma byc w tym miesiacu, bo jestes po immunosupresji i wg wskazan powinnas w tym cyklu miec transfer. Skontaktuj sie z koordynatorem medycznym i wytłumacz swoja sytuacje. Moze oni probuja przesunac mniej pilne transfery na przyszly miesiac...
Działaj kochana!!!
Nie wiem jestem załamana .... tak łzy mi leca ,ze masakra! Leczę się w Belgii i nie łatwo nie w swoim języku gadac ,a tym bardziej połączyć się z koordynatorem ! Na telefon mam tylko godzinę bo są wakacje
 
Nie wiem jestem załamana .... tak łzy mi leca ,ze masakra! Leczę się w Belgii i nie łatwo nie w swoim języku gadac ,a tym bardziej połączyć się z koordynatorem ! Na telefon mam tylko godzinę bo są wakacje
kochana a jakbys tam poszla osobiscie? Moze udaloby sie cos zdziakac. Jesli nie, to od nastepnego cyklu bierzesz tylko encorton i normalnie podchodzisz. Ta kuracja 14dniowa dziala chyba do 3 miesiecy, chyba tak dziewczyny pisaly.
 
kochana a jakbys tam poszla osobiscie? Moze udaloby sie cos zdziakac. Jesli nie, to od nastepnego cyklu bierzesz tylko encorton i normalnie podchodzisz. Ta kuracja 14dniowa dziala chyba do 3 miesiecy, chyba tak dziewczyny pisaly.
Dziewczyny to jest nie realne bo nie dojadę tam w 20 minutach :mad: czemu zawsze mamy pod gorke ... pierwszy raz coś mi takiego powiedziano ,ze nie mogę podejść pod transfer :sad: odechciało mi sie nawet walczyć o te dwa
 
Dziewczyny to jest nie realne bo nie dojadę tam w 20 minutach :mad: czemu zawsze mamy pod gorke ... pierwszy raz coś mi takiego powiedziano ,ze nie mogę podejść pod transfer :sad: odechciało mi sie nawet walczyć o te dwa
To moze sprobuj zadzwonic znowu jutro i jak ktos inny odbierze to bedzie bardziej wyrozumialy? Trzeba sie czasem podobijac. A walczyc maaaaasz sile, tylko na razie ukryta bo ogarnal cie wqrw. Bedzie dobrze, tylko ci sie nacierpimy przez samo czekanie to nasz.
Ps. Ja do swojej jade ponad godzine ;)
 
To moze sprobuj zadzwonic znowu jutro i jak ktos inny odbierze to bedzie bardziej wyrozumialy? Trzeba sie czasem podobijac. A walczyc maaaaasz sile, tylko na razie ukryta bo ogarnal cie wqrw. Bedzie dobrze, tylko ci sie nacierpimy przez samo czekanie to nasze
Asiu,ale tam tylko jedna babka zawsze siedzi w recepcji to wiem ,ona dobitnie mi powiedziała ,ze w następnym cyklu nie teraz :mad: powiedziałam ,ze i tak 2 mc czekam a dokładnie od ostatniego transferu aż 7 mc to ja nie ruszyło i ze nie może mi pomoc
 
reklama
Ja po podgladzie. Lipnie jest. 4 jajca by sie nadawaly, 2 albo 3 jest takich podrostkow, na ktore mozna jeszcze ewentualnie liczyc a reszta drobnica, nie rosna. Jutro znowu podglad i raczej na pewno w sb punkcja.

Dzoasia, zadna lipa tylko 4 juz sa, a moze byc jeszcze lepiej wiec wysiadujemy dalej. [emoji3]
 
Do góry