Agonia777
Fanka BB :)
A fb masz??Niestety nie jestem, nie wiedzialam nawet ze mamy taka grupke![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
A fb masz??Niestety nie jestem, nie wiedzialam nawet ze mamy taka grupke![]()
Boze jaka figura❤ a suknia śliczna. Zawsze mi sie taka marzyła ale niestety nie na moja figure.No dobra namówiłas mnie;-)
Ty robilas badania o tej samej porze.. ale czy labo o tej samej badało? masz na wyniku godzine.. moze roznica jest 1 godz i to robi.Jakos to min. 66% tak siedzi w mojej glowie, ze ciezko mi zaufac tym kalkulatorom.
Dzieki!
Kochans wrzucilam w kalkulator i jest w normieJest wynik dzisiejszej bety:
13dpt 445.3
11dpt 272.8
Trochę mały ten przyrost...
Jest wynik dzisiejszej bety:
13dpt 445.3
11dpt 272.8
Trochę mały ten przyrost...
Felia odblokowalam grupe na fb. Znajdz ja w wyszukiwarce i wyslij prosbe o dodanieNiestety nie jestem, nie wiedzialam nawet ze mamy taka grupke![]()
Ilmenau, jest dobrze, przeciez to prawie 66% zawsze moze byc przeciez ta mala tolerancja bledu, godziny pomiaru itd.
Kochana dziękuję Ci bardzo ale po tej figurze póki co to nic nie zostalo ;-) pierw zmiana pracy, potem stymulacja zrobiły swoje;-)Boze jaka figura❤ a suknia śliczna. Zawsze mi sie taka marzyła ale niestety nie na moja figure.