reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

encoron sie odstawia od 6 tyg ciazy , czyli od zakladanej akcji serca. Moze niestety powodowac wady u dziecka, wiec nie ma sie co z tym bujac za dlugo. Z drugiej strony maskuje stany zapalne co tez nie jest zbyt dobrze widziane.
Kurcze to mi troche dalas do myslenia, bo mnie Pasnik od 10 tygodnia kazal schodzic a skonczyc w 12 i badz tu madry! Jesli jutrzejsze usg pojdzie planowo to zapytam jeszcze w klinice co o tym mysla.
 
reklama
No dobra dziewczynki przyznam się dziś też betowałam. Wiem miałam w piątek ale dziś chcę zmienić leki i poszło. Całe laboratorium już mi kibicuje, przemiłe Panie podają wyniki przez telefon.
Dzisiejsze wyniki 810 trzy dni temu 173. Ogłaszam koniec betowania, idę już tylko na USG.

Wspaniale!!!!! Dziewczyny to forum czyni cuda :)
 
Ja mam typową histeroskopię diagnostyczną by sprawdzić czy w mojej macicy jest wszystko ok przed transferem. Będę miała w 7 dc. Będę już w trakcie przygotowań do transferu.

Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze bety i jajcobrania✊✊✊✊❤️❤️❤️❤️❤️ Powodzenia i czekamy na wieści.

Moja @ mnie posłuchała no więc od jutra estrofem i metypred i przygotowuję się do transferu a boję się cholernie. Co teraz powinnam brać na ładne endo oprócz cudnego czerwonego soczku:D?
Gosia w takim razie - do dzieła!!!! hoduj najpiękniejsze endo gotowe na przyjęcie kropka, który zostanie na całe 9 miesięcy ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
Nic z tego w poniedziałek beta 131 dzisiaj 41. Jestem załamana. Cały czas ryczę nawet u lekarza. Nie ma mnie kto przytulić.
Ja Cię przytulam mocno,mocno. :* Niestety wiem co to znaczy ucieszyć się z ciąży żeby za chwilę dostać w twarz od losu. Wypłacz się dzisiaj,a jutro szykuj do dalszej walki. Kiedyś musi nam się udać!
 
Kurcze no właśnie dziewczyny kiedy odstawia się ten encorton? Ja najpierw brałam 20 teraz zeszłam do 10. 6 tydzień ciazy! Długo jeszcze będę musiała się tym faszerować??

Ja mam rozpiske od docenta - czyli do konca 6 tyg 10mg, przez 7 tydzien 5mg i przez 8 tydzien 2.5mg. Dzisiaj mam pierwszy dzień z 5mg :)
Ale nie wiem jakie ty masz zalecenia, masz tez inna dawkę niz ja
 
Bo masz najgorszy z genotypow , chyba AA pisalas, ja mam AB brakuje mi 9 , nie martw sie sa na to sposoby chociaz to ciezka walka nie dajaca zadnej pewnosci ze sie uda.Odnosnie tego ze nie dojdzie do zagniezdzenia...duzo znam kobiet ktore sie z tym tematem borykaja, zachodza w ciaze z lekami, bez lekow albo wcale. Ja mam doroslego syna, a wtedy nie mialam pojecia ze mam tak nababrane w immunologi.udalo sie :)
Tak mam AA. Zobaczymy Pasnik mowil ze sa na to sposoby, mowil ze nawet naturalnie moze sie udac a co bedzie zobaczymy. A Ty masz problem z kirami czy cos jeszcze? Super ze sie udalo!
 
reklama
Do góry