reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
OMG w życiu nie dałabym rady ;P męsio być musi! :)
Mi mięsa nie brakuje, za to skusiłam się na rybę dwa razy.
Na razie dwa miesiące nie minęły więc zobaczymy jak to będzie dalej.
Niestety mięso to syf w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Jak masz dostęp do dobrego to fajnie...ale raz w tygodniu w zupełności wystarczy [emoji6]
 
Dziewczyny gratuluję tym co wyszło beta wzrasta niech wam rosnà teraz brzusie :-) a w nich dzidziusie :-) ;-) .Ja z takim zapytaniem dzisiaj mam 31dc w ktorym miałam dostać @ ale jeszcze jej nie mam a w 22 dc zaczełam gonapeptyl i ile dni jeszcze bede brała gonapeptyl zanim zaczne stymulacje jestem na długim protokole wizyte mam w czwartek 27 pytam o czas w brzybliżeniu bo wiadomo że każda z nas ma inny organizm ...
Gonapeptyl juz sie bierze do konca równolegle ze stymulacja.
A od kiedy zaczniesz stymulacje to nie wiem bo sama mam wlasnie zagwozdke. Raz zaczelam przy 11 zastrzyku gonapeptylu a teraz ma mi wyjsc od 14 zastrzyku. Nie wiem czy nie za pozno:(:(
 
@annemarie @Voolg gratuluję pięknych przyrostów! @Olk@24 wszystkiego najlepszego!
@lama70 przykro mi, dziś nic pewnie cię nie pocieszy, ale zobaczysz, za kilka dni spojrzysz na to trochę inaczej. Jesteś młodziutka, masz przed sobą wiele szans i wiele możliwości, tak jak dziewczyny pisały, to forum przynosi szczęście. Tobie też przyniesie, wierz w to!
 
Dziewczyny w koncu doczytalam! Gratuluje pieknych bet [emoji122]
Choc smutno ze u @lama70 jednak sie nie udalo, lacze sie z Toba w bolu. Ciezko cokolwiek powiedziec aby pocieszyc :(

@dzoasia, piekne jajcobranie! Licze ze idziemy na transfer wspolnie na koniec pazdziernika, ewentualnie poczatek listopada.

@Never give up, calym serduchem z Toba. Wiem ze ciezka decyzja ale na pewno wiesz co robisz i serducho Ci mowi co bedzie najlepsze!! Ja wierze gleboko ze sie uda.

A ja ... no coz panikuje powoli, czytam Was, analizuje co bierzecie i co ja mam wziac i pojawilo sie kolejne pytanie, co z tym intralipid. Mi tego Pasnik nie przepisal, on jest przekonany ze u mnie to nie sa nk bo poronienia sa na etapie 5 tygodnia kiedy beta jest juz w okolicach 10,000! Co to jest? W czym to pomaga?
Ja jestem na 10 dni immunosupresji, ja mam az 21 dni a wiec jeszcze troche zostalo. Myslalam zeby isc do gina zaraz po zakonczeniu aby spojrzala jak cykl wyglada aby mi dala tabletki jak najszybciej aby transfer byl jeszcze w pazdzierniku. Jakie jest Wasze doswidczenie z Intralipid?
 
Dziewczyny w koncu doczytalam! Gratuluje pieknych bet [emoji122]
Choc smutno ze u @lama70 jednak sie nie udalo, lacze sie z Toba w bolu. Ciezko cokolwiek powiedziec aby pocieszyc :(

@dzoasia, piekne jajcobranie! Licze ze idziemy na transfer wspolnie na koniec pazdziernika, ewentualnie poczatek listopada.

@Never give up, calym serduchem z Toba. Wiem ze ciezka decyzja ale na pewno wiesz co robisz i serducho Ci mowi co bedzie najlepsze!! Ja wierze gleboko ze sie uda.

A ja ... no coz panikuje powoli, czytam Was, analizuje co bierzecie i co ja mam wziac i pojawilo sie kolejne pytanie, co z tym intralipid. Mi tego Pasnik nie przepisal, on jest przekonany ze u mnie to nie sa nk bo poronienia sa na etapie 5 tygodnia kiedy beta jest juz w okolicach 10,000! Co to jest? W czym to pomaga?
Ja jestem na 10 dni immunosupresji, ja mam az 21 dni a wiec jeszcze troche zostalo. Myslalam zeby isc do gina zaraz po zakonczeniu aby spojrzala jak cykl wyglada aby mi dala tabletki jak najszybciej aby transfer byl jeszcze w pazdzierniku. Jakie jest Wasze doswidczenie z Intralipid?
Intralipid to tluszcz sojowy ktory oprocz odzywiania pacjentow onkologicznych wykazal działanie w jakis nie do konca wyjasniony sposob pomagajace zajsc.
Ale nie boj sie i nie panikuj. Mi docent tez nie zlecil Intralipidu wiec go nie stosuje. Wierze ze chłop wie co robi
 
reklama
@annemarie @Voolg gratuluję pięknych przyrostów! @Olk@24 wszystkiego najlepszego!
@lama70 przykro mi, dziś nic pewnie cię nie pocieszy, ale zobaczysz, za kilka dni spojrzysz na to trochę inaczej. Jesteś młodziutka, masz przed sobą wiele szans i wiele możliwości, tak jak dziewczyny pisały, to forum przynosi szczęście. Tobie też przyniesie, wierz w to!
Dziękuję :) ❤️
 
Do góry