reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kobitki! Mamy 6 maluchow prawidlowo zaplodnionych:)
6komorek bylo dobrych dojrzalych, 3 niedojrzale, cos ram z nimi robili ale raczej sie nie zaplidnily bo poki co nie wykazyja takich cech. I z jedna nie wiem co:p

Wspaniale :) takie wiesci z rana [emoji106][emoji106][emoji106]
kiedy bedzie kolejne info? jaki plan na nie? Beda mrozone w piatej dobie?
 
reklama
Kobitki! Mamy 6 maluchow prawidlowo zaplodnionych:)
6komorek bylo dobrych dojrzalych, 3 niedojrzale, cos ram z nimi robili ale raczej sie nie zaplidnily bo poki co nie wykazyja takich cech. I z jedna nie wiem co:p
Jeeeeeeaaa Aśka i o to chodziło! Niech teraz dzieciaki się ładnie dziela i w końcu dadzą upragnioną ciążę... ile można na nią czekać?????
Czas należy do Ciebie Kochana [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji257] [emoji110] [emoji110] [emoji182] [emoji110] [emoji123] [emoji179]
 
@dżoasia wkoncu doczytałam.... czekałam na takie informacje. Teraz niech się pięknie dzielą a później siedzą w brzuszku u mamusi❤ trzymamy z Błażejkiem kciuki abyś jak najszybciej przyszła na ciężarówki :tak:
 
@dzoasia, a co Ty myslisz o tym intralipid? Mialas go wczesniej? Z jakim zestawem bedziesz startowac do transferu w nastepnym cyklu?
Asiulka, ja w zaleceniach oprocz szczepien mam wlasnie intralipib. Mi komorki nk wyszly 18% i to bylo teoretycznie w 28dc (jesli lyzeczkowanie liczyc jako 1dc), ale kilka dni przed owulacja.
Dodatkowo dzisiaj bede do niego pisac bo allo mlry mi dalej ujowo wyszly, zrobilam tez kiry i raczej tez niezbyt kolorowo to wyglada, bo duzo brakuje, chociaz ne tym sie juz nie znam.
 
@dżoasia wkoncu doczytałam.... czekałam na takie informacje. Teraz niech się pięknie dzielą a później siedzą w brzuszku u mamusi❤ trzymamy z Błażejkiem kciuki abyś jak najszybciej przyszła na ciężarówki :tak:
Kochana na ciezarowkach raczej sie juz nie spotkamy, przynajmniej nie jako brzuchatki bo mam odroczony transfer;)
Na kiedy ty masz termin?:) Jak sie czujesz?
 
reklama
Tak byłam dostałam leczenie immunipresyjne i zaskoczyła beta ale ciąża biochemiczna, przed kolejnym crio zwiekszenie dawki encortu na 15mg i dupa.
Może po prostu coś było nie tak z zarodkiem? Jak wcześniej napisałam my mieliśmy mniej więcej pół na pół zarodki z mężowych plemników i nd i pierwszy transfer super blastki nd, to była totalna klapa, bo beta nawet nie ruszyła z miejsca, endo piękne, wszystko cudownie a tu nic. Jak kamień w wodę. Udało się dopiero przy ostatnich dwóch blastkach trochę gorszej klasy.
A jak lekarze oceniają Twoje jajeczka?
Dawca niestety nie oznacza, że wszystkie zarodki będą rewelacyjne w ostatecznym rozrachunku. :/
 
Do góry