reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak byłam dostałam leczenie immunipresyjne i zaskoczyła beta ale ciąża biochemiczna, przed kolejnym crio zwiekszenie dawki encortu na 15mg i dupa.
Lama wpisz w internet dr doniec on robi dziewczyną z novum histeroskopie przyjmuje w sxpitslu ul. Szaserów w Warszawie umów się na ten zabieg, tylko.powiedz mu że chodzi o starania. Po jego histeroskopi zaszłam w ciążę w drugim cyklu mając za sobà lata starań. W novum to kosztuje 2 800zł a tu będziesz mieć za darmo. Cykle masz normalne, żadnych plamień?
 
reklama
Jeeeeeeaaa Aśka i o to chodziło! Niech teraz dzieciaki się ładnie dziela i w końcu dadzą upragnioną ciążę... ile można na nią czekać?????
Czas należy do Ciebie Kochana [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji257] [emoji110] [emoji110] [emoji182] [emoji110] [emoji123] [emoji179]
Misia, a Ty już jedziesz do kliniki? [emoji16]
 
reklama
Do góry