reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Usg jeszcze nie robiłam bo za wczesnie a harmony można robić bodajże od 10 tygodnia. Ja robiłam 11+2
Generalnie doktorek prowadzący ciąże powiedział żeby zrobic ze względu głównie ze ciąża po invitro a po drugie w momecie punkcji miałam już 30 lat.
Teraz jak pójdę na wizytę to zrobi mi właśnie to usg i będę już miała wynik testu harmony

A kiedy masz usg?
 
reklama
Jak ja bede kiedys taka swirnieta matka jak teraz sie zachowuje to szczerze wspolczuje moim dzieciom. Nie dzwonili dzis z labu wiec ja od rana zesrana ze pewnie sie nic nie podzielilo, ze moze czekaja zeby sie co ruszylo i dopiero beda dzwonic. Wiec zadzwonilam w koncu sama, a oni mi mowia ze czekali na moja dr zeby skonsultowac bo nic dzisiaj nie beda mrozic, wszystkie ponoc takie pikne 8A, 2 juz zaczely dalsze podzialy, moze nawet jutro na wieczor beda juz blastkami :)
 
Jak ja bede kiedys taka swirnieta matka jak teraz sie zachowuje to szczerze wspolczuje moim dzieciom. Nie dzwonili dzis z labu wiec ja od rana zesrana ze pewnie sie nic nie podzielilo, ze moze czekaja zeby sie co ruszylo i dopiero beda dzwonic. Wiec zadzwonilam w koncu sama, a oni mi mowia ze czekali na moja dr zeby skonsultowac bo nic dzisiaj nie beda mrozic, wszystkie ponoc takie pikne 8A, 2 juz zaczely dalsze podzialy, moze nawet jutro na wieczor beda juz blastkami :)

No no, 6 blastek! To trzy pary blizniaków :D :D :D
 
A ty juz robilas usg prenatalne? Przepraszam, jesli cos ominelam :zawstydzona/y:
Mozesz mi napisac jak to wyglada, ile trwa itp? @sunrisea i inne dziewczyny tez zapraszam do dzielenia się uwagami ;)

Na jakiej podstawie wybieralas jakie dodatkowe badania robisz - Nifty/Harmony/Panorama itp. Lekarz ci zalecal?
Ja bardzo bym chciala zrobic dodatkowe badania, ale przy wiekszosci jest napisane, ze przy zespole znikajacego blizniaka albo sie nie robi albo decyzje podejmuje lekarz/labolatorium.
Moje prenatalne trwały ok 45 min. Lekarz zrobił usg brzucha i dopochwowe , wszystko dokładnie oglądał , mierzył , pokazywał. Po 2 tyg odebrałam wyniki papa i miałam wizyte u genetyka. Wyniki były dobre , więc lekarka nie polecała wykonywac dodatkowych płatnych badań , które ponownie by wywołały stres.
W niektórych klinikach wręcz nakłaniają np do nifty.. ale jeśli wszystko jest ok to pytam po co? Nie lepiej te pieniążki przeznaczyc na rzeczy dla maluszka?
 
reklama
Do góry