reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też jestem w 6tc. Oooo kurcze wreszcie to powiedziałam ❤️ Dzisiaj byłam na usg i powiedziałam jej że mam kłucia. Ona powiedziała że to normalne i zaraz powinnam czuć rozpieranie i ciągnięcie brzucha jak na okres, ale to też jest normalne, gdyż macica będzie się powiększają, więc nie masz się o co martwić.
a nawet napisałaś i zostanie dla potomnych na wieki :D Cieszę się Twoim szczęściem :D
 
Cześć dziewczyny. Ja jestem właśnie po podglądzie jajek. Widać w sumie 15 lub 16 szt. W poniedziałek kolejna wizyta i najprawdopodobniej w środę punkcja. Narazie za bardzo się nie cieszę, bo u mnie z 10 pobranych oocytów był 1 zarodek, a ostatnio nie było żadnego.
Będą piękne i dorodne i się pięknie będą dzieliły :) trzymam kciukasy :)
 
Cześć,
@Niezapominajka2018 widziałam, że u Ciebie dobre wieści na wizycie i piękne widoki były. To już teraz z górki. ;) Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. :* Kiedy następna wizyta?
@lafantynka @sunrisea Dziewczyny samych pięknych widoków i dobrych wieści na wizytach. :*
Pochwalcie się później, co u Waszych bąbli słychać. :D

Miłego dnia. :*
a piękne były :) Moje 320 g szczęścia , wszystko pomału do przodu :)
 
Cześć dziewczyny. Ja jestem właśnie po podglądzie jajek. Widać w sumie 15 lub 16 szt. W poniedziałek kolejna wizyta i najprawdopodobniej w środę punkcja. Narazie za bardzo się nie cieszę, bo u mnie z 10 pobranych oocytów był 1 zarodek, a ostatnio nie było żadnego.

Z takiej liczby na pewno bedzie kilka ladnych zarodków :) Mocne kciuki!
 
Tak bardzo już jestem zmęczona tym staraniem się, tymi niepowodzeniami, to już 6 lat...2 ciąże pozamaciczne, laparotomia, laparoskopia, usunięcie jajowodu. Lekarz uznał,że problem jajowodowy więc jak je ominiemy to wszystko będzie dobrze. Niestety chyba zbyt duzo nadziei dał. Najgorsze jest to,że nie wiadomo dlaczego tak sie dzieje,że nie zaskoczyło... A piszę o poddaniu, bo lekarz tez tak nastawił mnie,że jak beta dzis wyjdzie zła to juz będzie znaczyło,że nic tego...
Mialas badana imunologie ?
 
reklama
Moje drogie Panie[emoji4] czy którąś z Was, którą jest w ciąży boryka się z bólami w ledzwiach oraz/ lub bólami jak na miesiączke ale dosyć mocnymi?
Obecnie jestem w 6tc, brzuch jak na okres bolał od początku ale lekko, od wczoraj dużo mocniej i do tego bóle krzyża. Wszystko byłoby do zniesienia, gdyby nie moja ciekawość i przeglądanie neta co zaskutkowalo niepokojem, bo kilka dziewczyn pisalo, że tak zaczynało się u nich coś złego z ciąża.....
Wychodzi ze mnie wewnętrzna panikara i ciągle o tym myślę.. czy nie przesadzam?
Ja mam często ból brzucha właśnie jak na okres. A u mnie już 27 tydzień. Wcześniej takich rzeczy nie miałam, dopiero w drugim trymestrze się zaczęło...
 
Do góry