reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Piękna liczba:)
Czakamy razem z Tobą na dobre wieści jutro :)

@sssurykatka też będę mieć crio na naturalnym cyklu, ale wiesz tak się zastanawiam co jeśli trafi sie cykl bezowulacyjny? U mnie z tym w miarę ok, ale ponoć 2cykle bezowulacyjne w ciągu roku to norma
Ja tak miałam, monitorowałam i okazało się że dupa, nie ma owulacji, a nigdy problemu nie było. Transfer został przesunięty na nastepny miesiąc i tyle. Miejmy nadzieję, że będzie ok ;)
 
Dzieki kochana [emoji173]️na liscie z wynikaminjest napisane, ze 1:150 to podwyzszone ryzyko akurat u nich tu. Wiem, ze juz pewnie wymyslam ale wiecie jak to jest czlowiek wsyztsko analizuje na sto sposobow.
To zrozumiale[emoji173] Kazda z nas, na kazdym etapie walki/ciazy martwi sie na zapas [emoji4]
Ale bedzie dobrze Mieciu [emoji173]
 
Ciotki dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa
emoji7.png

Stasiu się zawstydził jak usłyszał tyle komplementów ;-) ;)

Gosiu obecnie + 11kg ;)

Asiula brzucho rośnie ale mam nadzieję że nie będziesz czekać do grudnia jak go zwolnie i niebawem pochwalisz się pozytywną beta ;-) ;)

@Kurcia piękny wynik :) trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Piekny brzusio [emoji7]
 
Ja tak miałam. Zawsze sobie coś podrażniłam tym aplikatorem. Teraz sobie tabletki wkładam palcem :) Tym bardziej, że ja dziennie biorę 6 tabletek luteiny to bym zwariowała jakbym używała tego aplikatora :)
@Julitka27 ja też biore po 3×2 trza opitolić pazury i wkładać paluchem mam nadzieje ze nic nie narobiłam tym aplikatorem wrr
 
reklama
Do góry