reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cioteczki taki suprise, bo zmieniłam date usg ze środy na dziś (pisałam @Justin87 ale może przeoczyłas), No i zobaczyłam dziś i usłyszałam [emoji173]️! Wyszedl 7 tydz + 6 dni i 145 mm, tętno 160. Doktor powiedział ze jest mega! :) A w ogole wiecie, ze ja jestem z Parens [emoji173]️
Bardzo się cieszę i widziałam Twój wpis i wydaje mi się, że zmieniałam. Jednak ostatnio kilka razy rozjeżdżał się kalendarz, nie wiem dlaczego i mogło się to zgubić. :(
Oby tak dalej. Piękny dzidziuś rośnie. [emoji7][emoji8]
 
reklama
Dostałam od mojego lekarza skierowanie na badania immunologicznej żeby niepotrzebnie iść do immunologa na sucho. Tsh 0,9 norma do 2.5, przeciwciała przecieparoksydazie tarczycowej atpo 0,5 norma do 5, przeciw ciała przeciw jądrowe nie wykryto, przeciwciała antykardiolipinonowe IGM 12.5 wątpliwe, przeciwciala antyfosfolipidowe 1, wszystko wydaje się być w normie. Zostaje jedno badanie na które czekam PC łożyska czy jakoś tak. Może jakieś jeszcze badania powinnam zrobić już nie wiem gdzie mam szukać. Za badania zapłaciłam prawie 1000 zł i specjalnie odłożył transfer. Ale... Nigdzie nie mam na obecność natural kilers czy powinnam je sama zrobić. Czy takie badania wykluczają nieprawidłowości. Myślałam żeby zrobić jeszcze na mutacje genu Mthr czy jakoś tak. Już sama nie wiem myślałam że wyjdzie coś oczywistego a tu wszystkie wyniki podobno świetne tylko to 12.5 wątpliwe normy 12.5 do 20 a po wyżej 20 nieprawidłowe więc chyba tez nie tak źle.

Polecam też zrobic:
Komorki NK,
Allo mlr,
KIR
ANA I
ANA III
Mutacje MTHFR z kwasem foliowym
To jest to co u mnie wyjaśniło sprawę niepłodności.
Zobaczymy za miesiąc jak pójdzie z leczeniem jak przyjdzie pora na bete
 
Cioteczki taki suprise, bo zmieniłam date usg ze środy na dziś (pisałam @Justin87 ale może przeoczyłas), No i zobaczyłam dziś i usłyszałam ❤️! Wyszedl 7 tydz + 6 dni i 145 mm, tętno 160. Doktor powiedział ze jest mega! :) A w ogole wiecie, ze ja jestem z Parens ❤️
Super :) rośnijcie zdrowo i przekazujcie pozytywne fluidy tym które nadal walczą :)
Z góry dziękuję
 
Dziewczyny, jak to jest z tym estradiolem przy chodowli jajec? Mi przyszedł wynik i jest 1679 na 16 pęcherzyków - 11 dzień stymulacji. Przed chwilą poszło ovitrelle. Przy poprzednich stymulacjach miałam mniej pęcherzyków a estradiol wysoki, powyżej 3000 i dooopa była na koniec. To tak sobie myślę, że teraz tym bardziej będzie dooopa :no: @annemarie kochana, może Ty mądra głowa coś podpowiesz, albo ktoś... No i oczywiście głupawka się zaczyna :wink: Oby mój biedny mąż wytrzymał to moje schizowanie :szok: A obiecywałam sobie, że teraz to już będzie na spokojnie:baffled:
 
Dostałam od mojego lekarza skierowanie na badania immunologicznej żeby niepotrzebnie iść do immunologa na sucho. Tsh 0,9 norma do 2.5, przeciwciała przecieparoksydazie tarczycowej atpo 0,5 norma do 5, przeciw ciała przeciw jądrowe nie wykryto, przeciwciała antykardiolipinonowe IGM 12.5 wątpliwe, przeciwciala antyfosfolipidowe 1, wszystko wydaje się być w normie. Zostaje jedno badanie na które czekam PC łożyska czy jakoś tak. Może jakieś jeszcze badania powinnam zrobić już nie wiem gdzie mam szukać. Za badania zapłaciłam prawie 1000 zł i specjalnie odłożył transfer. Ale... Nigdzie nie mam na obecność natural kilers czy powinnam je sama zrobić. Czy takie badania wykluczają nieprawidłowości. Myślałam żeby zrobić jeszcze na mutacje genu Mthr czy jakoś tak. Już sama nie wiem myślałam że wyjdzie coś oczywistego a tu wszystkie wyniki podobno świetne tylko to 12.5 wątpliwe normy 12.5 do 20 a po wyżej 20 nieprawidłowe więc chyba tez nie tak źle.

U mnie odpowiedź była w teście imk, nk i v-leiden. Spróbuj może te badania zrobić. Może nasze guru dżoasia i annemarie coś jeszcze powiedzą...
 
Polecam też zrobic:
Komorki NK,
Allo mlr,
KIR
ANA I
ANA III
Mutacje MTHFR z kwasem foliowym
To jest to co u mnie wyjaśniło sprawę niepłodności.
Zobaczymy za miesiąc jak pójdzie z leczeniem jak przyjdzie pora na bete
Kochana a te badania można zrobić prywatnie czy że skierowanie. U mnie w klinice tego nie robią. Jak mój lekarz usłyszał ode mnie mir to powiedział absolutnie ale ja je chyba sama zrobię. A jakie ty leki na to bierzesz. Zastanawiam się czy sobie samej nie przepisać gluckophage kiedyś dobrze po nim reagował i np acard bo wiem że niektóre z was to biorą.
 
reklama
Dostałam od mojego lekarza skierowanie na badania immunologicznej żeby niepotrzebnie iść do immunologa na sucho. Tsh 0,9 norma do 2.5, przeciwciała przecieparoksydazie tarczycowej atpo 0,5 norma do 5, przeciw ciała przeciw jądrowe nie wykryto, przeciwciała antykardiolipinonowe IGM 12.5 wątpliwe, przeciwciala antyfosfolipidowe 1, wszystko wydaje się być w normie. Zostaje jedno badanie na które czekam PC łożyska czy jakoś tak. Może jakieś jeszcze badania powinnam zrobić już nie wiem gdzie mam szukać. Za badania zapłaciłam prawie 1000 zł i specjalnie odłożył transfer. Ale... Nigdzie nie mam na obecność natural kilers czy powinnam je sama zrobić. Czy takie badania wykluczają nieprawidłowości. Myślałam żeby zrobić jeszcze na mutacje genu Mthr czy jakoś tak. Już sama nie wiem myślałam że wyjdzie coś oczywistego a tu wszystkie wyniki podobno świetne tylko to 12.5 wątpliwe normy 12.5 do 20 a po wyżej 20 nieprawidłowe więc chyba tez nie tak źle.
Ja przeszłam przez miliony badań, które wychodziły ok, a na końcu okazało się, że genotyp KIR rozjechany. Teraz przy punkcji, przed transferem będę miała podany Accofil domacicznie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mi Paśnik zlecił jeszcze PAI1 i subpopulacje limfocytów (NK).
 
Do góry