reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, jak to jest z tym estradiolem przy chodowli jajec? Mi przyszedł wynik i jest 1679 na 16 pęcherzyków - 11 dzień stymulacji. Przed chwilą poszło ovitrelle. Przy poprzednich stymulacjach miałam mniej pęcherzyków a estradiol wysoki, powyżej 3000 i dooopa była na koniec. To tak sobie myślę, że teraz tym bardziej będzie dooopa :no: @annemarie kochana, może Ty mądra głowa coś podpowiesz, albo ktoś... No i oczywiście głupawka się zaczyna :wink: Oby mój biedny mąż wytrzymał to moje schizowanie :szok: A obiecywałam sobie, że teraz to już będzie na spokojnie:baffled:
Nie wiem co ci tu madrego napisac:eek:na jedna dojrzala komorke przypada okolo 200-300 jednostek estradiolu,wiec bedzie pare dojrzalych i reszta drobnica. Moze i lepiej ze bedzie ich mniej a lepszej jakosci.I jeszcze maja 36 godz zeby dojrzec...mysle ze jak z 8-10 bedzie i to tak juz powod do szczescia bedzie❤️❤️❤️
 
reklama
Nie wiem co ci tu madrego napisac:eek:na jedna dojrzala komorke przypada okolo 200-300 jednostek estradiolu,wiec bedzie pare dojrzalych i reszta drobnica. Moze i lepiej ze bedzie ich mniej a lepszej jakosci.I jeszcze maja 36 godz zeby dojrzec...mysle ze jak z 8-10 bedzie i to tak juz powod do szczescia bedzie❤️❤️❤️
Łooo, to bym oszalała że szczęścia :rolleyes2: Dzięki! I czekam na kolejne wieści o Twoich bąbelkach :)
 
Łooo, to bym oszalała że szczęścia :rolleyes2: Dzięki! I czekam na kolejne wieści o Twoich bąbelkach :)

Mi przy punkcji pobrali 44 komórki :) Ale 28 było dojrzałych :) Mam bardzo wysokie AMH. I miałam super hiperstymulację jajników, więc u Ciebie taki wynik będzie super :) Przynajmniej unikniesz koszmaru przez który ja przeszłam.
 
Dziewczyny, jak to jest z tym estradiolem przy chodowli jajec? Mi przyszedł wynik i jest 1679 na 16 pęcherzyków - 11 dzień stymulacji. Przed chwilą poszło ovitrelle. Przy poprzednich stymulacjach miałam mniej pęcherzyków a estradiol wysoki, powyżej 3000 i dooopa była na koniec. To tak sobie myślę, że teraz tym bardziej będzie dooopa :no: @annemarie kochana, może Ty mądra głowa coś podpowiesz, albo ktoś... No i oczywiście głupawka się zaczyna :wink: Oby mój biedny mąż wytrzymał to moje schizowanie :szok: A obiecywałam sobie, że teraz to już będzie na spokojnie:baffled:
Ja tuz przed ovitrelle mialam 1490 a pęcherzyków 11.
Zobaczymy co sie jutro nazapladnialo
 
Mi przy punkcji pobrali 44 komórki :) Ale 28 było dojrzałych :) Mam bardzo wysokie AMH. I miałam super hiperstymulację jajników, więc u Ciebie taki wynik będzie super :) Przynajmniej unikniesz koszmaru przez który ja przeszłam.
Ile?:szok: To ile masz zarodków w zamrażarce? Współczuję hiperki. Słyszałam, że to niebezpieczne.
 
Cześć dziewczynki. Ja właśnie jestem po ostatnim podglądaniu jajek. Na dzień dzisiejszy widać 16 szt. Punkcja w środę. @Justin87 możesz mnie kochana zapisać na środę na jajobranie? @Kurcia trzymam kciuki, aby teraz działa się magia na szkiełkach! Jak dobrze pójdzie, ja transferuję w sobotę, więc w razie czego betujemy podobnie. Wszystkim ślę pozdrowionka i dobre myśli:happy:
Wow piękny wynik [emoji7] [emoji7] [emoji173] [emoji173] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Cioteczki taki suprise, bo zmieniłam date usg ze środy na dziś (pisałam @Justin87 ale może przeoczyłas), No i zobaczyłam dziś i usłyszałam [emoji173]️! Wyszedl 7 tydz + 6 dni i 145 mm, tętno 160. Doktor powiedział ze jest mega! :) A w ogole wiecie, ze ja jestem z Parens [emoji173]️
Cudownie [emoji173] [emoji173] [emoji173]
@Ela86 a ile Ty jesteś dpt?
 
Do góry