reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziś weszłam tu i czekałam jak sytuacja się u Ciebie rozwinie bo pamiętam jak pisałaś wcześniej, że Lewy powiedział Ci, że to już ostatnia stymulacja a jeszcze później ją przerwał. To wspaniałe wiadomości, że udało się uzyskać 4 dojrzałe komórki! Trzymam mocno kciuki, żeby się teraz pięknie zapłodniły no i, żeby była z nich ciąża :) Czasem tak to jest, że człowiek już myśli, że dotknął dna i nie ma szans i nagle szansa się jednak pojawia.
Kurka czy dojrzale to jutro mi maja powiedziec plus info ile sie zaplodnilo
 
reklama
Dziś weszłam tu i czekałam jak sytuacja się u Ciebie rozwinie bo pamiętam jak pisałaś wcześniej, że Lewy powiedział Ci, że to już ostatnia stymulacja a jeszcze później ją przerwał. To wspaniałe wiadomości, że udało się uzyskać 4 dojrzałe komórki! Trzymam mocno kciuki, żeby się teraz pięknie zapłodniły no i, żeby była z nich ciąża :) Czasem tak to jest, że człowiek już myśli, że dotknął dna i nie ma szans i nagle szansa się jednak pojawia.
Ja w ampku chyba sama sobie domowilam ze sa wszystkie dojrzale.
Kuzwa czekam i czekam na wypis.
 
Biedra chiba mam focha.Dopytuje czlowiek, wywoluje i cisza. Mow co u Ciebie! Mialas stymulke i moja woedza tu sie konczy [emoji4] buzioleeeee

Ja nie mam chyba tych powiadomień ze piszecie bo ja nic nie dostaje.
A wiec maialam symuluje potem szpital i hiperka potem transfer dwóch blastek i biochemiczna. A potem okres. ;) i tyle historia jak wiele tutaj.
Mam dwie blastki w Iglo i na razie sobie odpoczywam ;)
 
@Biedroneczka83 Hej kochana ,fajnie że jesteś i mam nadzieję że już tak zostanie:biggrin2:kiedy wracasz po śnieżynki?
U mnie leci, mam mega mdłości,spodnie mi się na dupie nie mieszcza:D:D:D
Ale u mnie nie może być bez niespodzianek,w 22 dpt pojawiła się krew na szczęście okazało się że wszystko dobrze( Tak sobie myślałem że od aplikatora od luteiny no ale wczoraj przy aplikowaniu luteiny znowu pojawiła mi się krew,mam nadzieję że będzie wszystko dobrze,lekarza mam dzisiaj o 19stej chyba osiwieje do tej godziny:(
Ale pisz kochana co u Ciebie? Kiedy transfer? No chyba że już był ;)

A to Ty już nie jesteś na tak zaawansowanym etapie ze już bez hormonów?
Ale fajowo ze Ci się udało.[emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5]
 
reklama
Do góry