reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja nie mam chyba tych powiadomień ze piszecie bo ja nic nie dostaje.
A wiec maialam symuluje potem szpital i hiperka potem transfer dwóch blastek i biochemiczna. A potem okres. ;) i tyle historia jak wiele tutaj.
Mam dwie blastki w Iglo i na razie sobie odpoczywam ;)
A masz jakis termin powrotu w glowie? Ta biochemiczna to po maszym spotkaniu juz kolejna??
 
Anetko - trzymam kciuki za Twoje cuda. Niesamowita historia. [emoji6] [emoji6]

Megi85 - jak tam Twoje cudo? Dawno mnie nie było, a nie dam rady wszystkiego przejrzeć. ;)
Dżoasia Kurcia - macie już jakieś jajka w brzuszku?
Sol - termin porodu jest??
PaulinkaP - mma nadzieje ze cud trwa!!!!

Brawo dla wszystkich o których zapomniałam i dla nowych koleżanek! ;)
Jesień - zimno buro i ponuro - idealny moment żeby pod kołderka laboratorium dzialac cuda! ;)
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Biedronaaaaa ja czekam na ciebie :*
@anett96 wstałaś już? :)
@Akatombo ile jajec mamy???

Ja też już po. Atmosfera napięta, bo nie bardzo było wiadomo co dojrzało, co przeżyło, co będzie do transferu... przygarnęłam dwie blastki - jedną silną, drugą nieco słabszą. Decyzja pod wpływem chwili :)
Zostały jeszcze 2 zarodki, ale kiepsko sobie radzą. Potrzymają je jeszcze do 7 doby, jak dobiją do blastki to zamrożą, ale szanse marne.
Obecnie staram się nie denerwować, choć trudno o to, bo nikt nie chce wziąć za mnie nocki w niedzielę... :/
Ssssssurykatka, no kurka ja bym wzięła ale... :D Tak bez szkolenia i papiurów to lypa. 8-)

Dziewczyny moj cud trwa dalej! Sa 4 dojrzale komorki!!! Maz poszedl oddac nasienie!!! Nie moge!!! Lewy jest jednak moj Miszcz[emoji16]
The MISZCZU :D Anetka ale czaaad czaderski :D niech tam na szkiełku odchodzą romansidła, hardcory, perwersy - byle były piękne kropy na sobotę!!!!
 
reklama
Do góry