reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczyny!, Mam na imię Majka jeśli mogę chciałabym dołłaczyć do Waszego grona.Moja historia w skrócie wyglada tak: Mam 40 lat, AMH 0,9 niedoczynność, Hashi i IO ( aktualnie w leczeniu już) od 5 lat staram się o dzidzię od roku inensywnie w klinice. W marcu miałam inseminację, w lipcu punkcję - 6 pęcherzyków, 5 komórek zapłodniono i 4 zamrożone blastki czekają. Poproszę o radę co robić przed transferem aby pomóc mrożaczkom? Pozdrawiam cieplutko
 
Tak, chodziło mi o niski wskaźnik, poniżej 0.4
Sol ale to 0.4 to jakie jednostki? Przeliczone na Mom?
U mnie 1.750 IU/l co przeliczono mi na 0.483 MoM i według genetyk jest to na dolnej granicy normy. Pewnie odnoszą to do wolnej bety która mi wyszła 65.8 IU/l czyli 1.68 MoM. stosunek bety i pappy jest ważniejszy niż bezwzględne wartości. Mi przy takiej biochemii, USG i wieku ryzyko trisomi 21 wyszło 1:500 (ale ja startowałam od podstawowego ryzyka 1:99).
 
Ostatnia edycja:
Nie zwracaj uwagi na wymioty i
Mdłości .... jedz normalnie ...najwyżej oddasz :p my mamy 39 tc ciągle wymioty i zgaga...A zauważyłam że jeśli jestem głodna wszystko się potęguje...jedz w mniejszych dawkach a często. Mnie już rozmowy z wc nie przerażają ...nawet się do nich przyzwyczaiłam:D
Myślałam o Tobie. Co słychać? Jak się czujesz poza wymiotami? :)
 
reklama
Do góry