reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak z krwi, usg, testu karku wyszło wszystko ok tylko teraz mi to doslali pisząc, że nadal ryzyko trisomii jest niskie i że ten wynik na oryginalne rezultaty nie ma wpływu.

Sloneczko, a to dodatkowo Ci to robili? Bo ja jedynie karteczle dostalam z prawdopodobienstwami ale zadnych szczegolow nie bylo.
 
reklama
Co do sikanców to z tego co pamiętam jak jeszcze daaawno temu się udzielałam, ktoś pisał że podana czujność nie dotyczy moczu tylko krwi. Żeby sikaniec wykazał ciążę to we krwi musi być ponad 100 . Przy np 50 w krwi w moczu test o czułości 25 nic nie pokaże
A to dziwne bo mi przy becie 15 wyszedł pozytywny. Może nie był to bat ale później każdy na tym poziomie wychodził...
 
Cześć. To jeszcze raz ja. Pisałam wcześniej ale bez odzewu. Czytam Wasze posty od kilku tygodni i razem z Wami przeżywam szczęścia i nieszczęścia. Bardzo proszę o radę. Za 10 dni jak dobrze pójdzie będę miała transfer i się stresuje. ..
 
@edloteh mi wszystkich tych najważniejszych kirów brakuje :szok::szok::szok:
@sssurykatka ja to mam zapłon! Przecież Ci chyba nie pogratulowałam twixów! Wiedziałam, że nie ma innej opcji!! Czadzik!
@Majaaa do pierwszego transferu podeszłabym na luzie, jak się nie uda to trzeba sprawdzać wszystko co sie da. Ewentualnie prewencyjnie możesz teraz zapytać lekarza o intralipid przy transferze, steryd chociaż w mniejszej dawce, o coś rozkurczowego jak np spasmolina, relanium, o embrioglue, ah (nacięcie otoczki)... nie wiem co jeszcze ci mogę doradzić?
A u mnie z "nowości" transfer odwołany :ninja2:
 
Cześć. To jeszcze raz ja. Pisałam wcześniej ale bez odzewu. Czytam Wasze posty od kilku tygodni i razem z Wami przeżywam szczęścia i nieszczęścia. Bardzo proszę o radę. Za 10 dni jak dobrze pójdzie będę miała transfer i się stresuje. ..
Maja nie stresuj się. W dniu transferu poprosiłam o pomiar endometrium, było ok. Nic innego szczególnego nie robiłam. Po transferze jeden dzień poleżałam sobie a potem życie biegło normalnie. Zakładam że niedoczynność masz wyrównaną i zażywasz witaminy, leki. Powodzenia.
 
Cześć. To jeszcze raz ja. Pisałam wcześniej ale bez odzewu. Czytam Wasze posty od kilku tygodni i razem z Wami przeżywam szczęścia i nieszczęścia. Bardzo proszę o radę. Za 10 dni jak dobrze pójdzie będę miała transfer i się stresuje. ..
Hej transferem nie masz się co stresować bo przynajmniej u mnie to najpiękniejsza i najbardziej wzruszająca chwilą podczas całej procedury. Nie wiem jakie leki masz zlecone tutaj dziewczyny często dwie godziny przed biorą relanium żeby ominąć skurcze. W dzień transferu raczej unikaj perfum i zapachowych kosmetyków, nasze zarodki tego nie lubią. Ja jadę zawsze z wypełnionym pęcherz i mój lekarz to lubi bo więcej widzi. Będziesz miała lekki dyskomfort ale 5 minut po będziesz mogła iść do ubikacji. Niektóre z nas stosują diety niektóre goszczą się w kfc :) :) :) :) a ja myślę że na tym etapie to nie ma większego znaczenia. Bardziej znacząca dieta jest przed punkcja i w trakcie stymulacji. Napewno pij dużo wody i unikaj alkoholu fajeczek itd.
 
Cześć. To jeszcze raz ja. Pisałam wcześniej ale bez odzewu. Czytam Wasze posty od kilku tygodni i razem z Wami przeżywam szczęścia i nieszczęścia. Bardzo proszę o radę. Za 10 dni jak dobrze pójdzie będę miała transfer i się stresuje. ..
Witaj Maju fajnie że do nas dołączyłaś z tego co piszesz to masz dużo szans i ładny wynik stymulacji.
 
@edloteh mi wszystkich tych najważniejszych kirów brakuje :szok::szok::szok:
@sssurykatka ja to mam zapłon! Przecież Ci chyba nie pogratulowałam twixów! Wiedziałam, że nie ma innej opcji!! Czadzik!
@Majaaa do pierwszego transferu podeszłabym na luzie, jak się nie uda to trzeba sprawdzać wszystko co sie da. Ewentualnie prewencyjnie możesz teraz zapytać lekarza o intralipid przy transferze, steryd chociaż w mniejszej dawce, o coś rozkurczowego jak np spasmolina, relanium, o embrioglue, ah (nacięcie otoczki)... nie wiem co jeszcze ci mogę doradzić?
A u mnie z "nowości" transfer odwołany :ninja2:
@dżoasia dlaczego?
 
@edloteh mi wszystkich tych najważniejszych kirów brakuje :szok::szok::szok:
@sssurykatka ja to mam zapłon! Przecież Ci chyba nie pogratulowałam twixów! Wiedziałam, że nie ma innej opcji!! Czadzik!
@Majaaa do pierwszego transferu podeszłabym na luzie, jak się nie uda to trzeba sprawdzać wszystko co sie da. Ewentualnie prewencyjnie możesz teraz zapytać lekarza o intralipid przy transferze, steryd chociaż w mniejszej dawce, o coś rozkurczowego jak np spasmolina, relanium, o embrioglue, ah (nacięcie otoczki)... nie wiem co jeszcze ci mogę doradzić?
A u mnie z "nowości" transfer odwołany :ninja2:
Asiu czemu odwołany?
 
reklama
@dżoasia dziękuję za odpowiedź. Mój Pesel wcale nie pomaga być na luzie:oo2: myślałam o transferze dwóch . Z tego co czytam to za pierwszym razem rzadko się udaje. Chciałabym zrobić wszystko by maksymalnie zwiększyć szanse. Dlaczego transfer odwołany?
 
Do góry