reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kiedy masz mieć wizytę? Może ją przyspiesz albo zrób sobie wcześniej gdzieś indziej a na wizytę idź już z wynikiem? Jak są liczne bakterie to tak, może zagrozić ciąży. Zależy też jakie by to byly bakterie. No i ja bym zrobiła posiew bakteriologiczno - mykologiczny - od razu będziesz wiedzieć czy oprócz bakterii nie ma jakichś grzybków. Przed transferem ci nie kazali robić biocenozy/posiewu?
Miałam i grzybów nie było.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Wiem, że dżoasia mnie pamięta, czy jest ktoś jeszcze - nie wiem. Ale pozdrawiam was wszystkie i niezmiennie trzymam kciuki za całą aktywną i podczytującą społeczność tego forum.

Piszę, bo okazało się, że został mi Lutinus ważny do listopada 2019. Mam jedno całe opakowanie i w drugim 13 tabletek. Chciałabym to sprzedać: 120 zł za pełne opakowanie; 75 za otwarte. Oba na raz za 190. Dajcie znać, czy ktoś jest chętny.

Napiszę też osobny post na staraczkach, ale pisze też do was bezpośrednio.

Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki.
 
O kurczę! Nawet nie chce sobie tego wyobrażać bo najwyraźniej było jeszcze duuuzo gorzej niż u mnie! Super, ze transfer Ci wynagrodził! W którym tc jesteś? A może jesteś już szczesliwa mamuśka?:)

Mam już synka 4 letniego. I tu była ciąża totalnie naturalna. Przy drugim podejściu coś sprawy się skomplikowały i dlatego podeszliśmy do procedury. Obecnie pojutrze zaczynam 11 tc. We wtorek byłam na wizycie to maluszek miał wtedy prawie 3 cm :)
 
reklama
Ja też to znam. Pobrane 29 . Wyglądałam jak wieloryb. Z bólu po punkcji przy każdym siku myślałam że wyrwę umywalkę ze ściany. A że przy hiperce trzeba dużo pić to wizyty w toalecie były częste.
Transfer przez to odroczony ale cierpliwość się opłacała bo udany [emoji1]

Boże.. Skąd ja to znam.
A transfer też miałam odroczony, bo punkcje miałam w czerwcu a transfer wypadł mi pod koniec września. Czego to my kobiety nie zrobimy dla maleństwa :D
 
Do góry