reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Za oba na raz 190. to chyba nie duzo pamietam ze wiecej za to dałam. +10 za wysłanie jesli cos.
@lama70 a ty nie dołączyłaś jak ja jeszcze działałam na forum. Pamiętam Twój nick. Rozumiem, że w ciąży jesteś :)
2 stymulacja 6 transferów i nie jestem w ciąży
W styczniu podchodzę do kolejnej stymulacji mam nadzieje ze w końcu sie uda
 
A jak myślisz kiedy powinnam zbadać kolejny raz betę? :)
To zależy jak długo wytrzymasz... wcześnie zaczęłaś betować, ja bym zrobiła jeszcze ze 2 razy co drugi dzień, a potem przerwę ok 5-6 dni i zobaczyć czy jest powyzej 1000. Ale to nie jest konieczne, równie dobrze możesz zrobić teraz betę za tydzień, powinna być koło 800... co dla kogo gra.
 
To zależy jak długo wytrzymasz... wcześnie zaczęłaś betować, ja bym zrobiła jeszcze ze 2 razy co drugi dzień, a potem przerwę ok 5-6 dni i zobaczyć czy jest powyzej 1000. Ale to nie jest konieczne, równie dobrze możesz zrobić teraz betę za tydzień, powinna być koło 800... co dla kogo gra.

Najchętniej to ja bym codziennie robiła ale to już by była przesada :p
 
Sliwka, wiem, wiem, badania preimplantacyjne nie są tanie, ale w moim przypadku raczej db jest zainwestować. Dzięki raz jeszcze jeśli będę mieć jeszcze jakieś pytania, to się zgłoszę :)
 
reklama
O jak miło :)u nas wszystko dobrze ... czekam 26 i mam się zgłosić do szpitala. Strach wielki...Ale liczę na to że strach ns wielkie oczy a wcale taki straszny nie jest :p mam okropna zgage wymioty i bóle więzadeł ale nie narzekam tylko się cieszę z brzuszka...będzie mi go brakować.mąż cały czas pracował czyli był wweekendy więc jakoś musiałam funkcjonować ale już teraz bierze wolne az do świąt więc się cieszę :) ubranka poprane poprasowane i wszystko czeka na synia. U Ciebie dwa zuchy w brzuchu ❤ wczoraj jak pisałyście o wózkach dla bliźniaków az sobie popatrzylam aby oko pocieszyć:) a jak Wy sobie radzicie? Masz już duży brzuszek ?
Mój brzuchol jest ogromny. Dzisiaj mamy studniówkę, 2/3 ciąży za mną, kiedy to zleciało. U mnie wzloty i upadki, jednego dnia jestem pełna energii i mogę cały dzień latać a za dwa dni ledwo wstaję z łóżka ale ogólnie jest ok.
Nic się nie martw. Już niedługo będziesz tulić synka.
 
Do góry