reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzieki dziewczyny
No nie ma co sie oszukiwac. Raczej cud musialby sie zdarzyc. Ale moze...

@annemarie a nie robilam. I zapomnialam nawet zapytac...

@Justin87 no wlasnie staram sie dogrzebac do postow Koniczyny na ten temat...


Dziewczyny z Krakowa... a jezeli jednak musialabym isc do szpitala na wywolanie czy zabieg to ktory szpital jest jakis ludzki w tym temacie??
 
Przykro mi @Kurcia że musisz przez to przechodzić.
Mam nadzieję na kolejny forunowy cud i ze zakończenie będzie inne.
Mi przy becie 4500 i pęcherzyku po odstawieniu leków oczyściło się samo w przeciągu tygodnia. Trochę bolało, ale wszystko do przejścia.
Mimo wszystko jednak jeszcze kciuki pod stołem trzymam. Ściskam.

@Blondasek85 za Ciebie też szczególnie, przesyłam ciążowe fluidy!

Ja dziś pierwszy dzień wróciłam do pracy i nie mogę wyjść z podziwu jak to większość ma w głębokim poważaniu, że jestem w upragnionej i wyczekiwanej ciąży. Jak dodatkowe zlecenie to kto ma wziąć? Ja. Jak trzeba dłużej zostać to kto? Ja.
Nie mam już urlopu a na zwolnienie na razie iść nie mogę, ale jak tylko będę mogła to kopnę ich wszytskich w d***!
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
LISTOPAD to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-11-22 Blondasek85 transfer !! ✊✊
2018-11-23 Megi1985@ badanie prenatalne
2018-11-28 chlopkers wizyta u gin prowadzącego ciążę
2018-11-29 Mieciu85 badanie połówkowe
2018-12-01 redferrari wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-12-02 Ozis transfer !! ✊✊
2018-12-06 Beata 4 USG
2018-12-11 Malinka1989 termin porodu
2018-12-12 tamiza termin porodu
2018-12-18 chlopkers USG III trymestru
2018-12-19 limoncia1 termin porodu
2018-12-26 ona232 termin porodu
2019-01-01 Pat1980ka termin porodu
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-13 Gotart termin porodu
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
@Justin87 hej, wpisz mi proszę termin porodu na 19 grudnia- będę miała CC trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące wsparcia i pozdrawiam z 35 tc
 
Ja już po transferze :) Zarodek był 3 dniowy,podzielony na 8,miał lekką fragmentację ale doktor powiedział,że nie jest zły. Czy komuś udało się z zarodkiem z fragmentacją? To teraz bardzo proszę o kciuki aby ten 3 transfer był udany :)
A swoją drogą doktor powiedział,ze jego rekordzistka podchodziła na cyklu naturalnym 17 razy,gdzie on już po 6 razie zalecał jej dawczynie bo amh było u niej na poziomie 0,1 ale dziewczyna się zaparła i doktor przyznał,ze miała racje bo za tym 17 razem się udało.

Kciuki na pokladzie [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Przykro mi @Kurcia że musisz przez to przechodzić.
Mam nadzieję na kolejny forunowy cud i ze zakończenie będzie inne.
Mi przy becie 4500 i pęcherzyku po odstawieniu leków oczyściło się samo w przeciągu tygodnia. Trochę bolało, ale wszystko do przejścia.
Mimo wszystko jednak jeszcze kciuki pod stołem trzymam. Ściskam.

@Blondasek85 za Ciebie też szczególnie, przesyłam ciążowe fluidy!

Ja dziś pierwszy dzień wróciłam do pracy i nie mogę wyjść z podziwu jak to większość ma w głębokim poważaniu, że jestem w upragnionej i wyczekiwanej ciąży. Jak dodatkowe zlecenie to kto ma wziąć? Ja. Jak trzeba dłużej zostać to kto? Ja.
Nie mam już urlopu a na zwolnienie na razie iść nie mogę, ale jak tylko będę mogła to kopnę ich wszytskich w d***!

Uwazaj na siebie Surykatko, szkoda, ze nie biora tego pod uwage... Jakby sobie jaja robili to kombinuj z tym zwolnieniem bo masz o kogo dbac [emoji173]️
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj miałam drugie USG w trakcie stymulacji. Pęcherzyków bardzo dużo. Po około 6 po 16mm w każdym jajniku mniejsze. Dzisiaj 8dzien stymulacji. Estradiol powyżej 3000 . Punkcja na piątek lekarz mówi że musi wybrać mniejsze zło czyli nie czekać do soboty kiedy jeszcze podskoczy bo jest ryzyko hiperki. Ale trochę się boi że komórki mogą być jeszcze niedojrzałe [emoji45]
Jakie wymiary miały Wasze pęcherzyki?
Mialam podobnie przy pierwszej stymulacji. Estradiol ponad 3tys. Pecherzyki 1×18mm, 1×17, 5×16, 3×15 i mniejsze. Pobrali 14 pecherzykow z czego 10 bylo dojrzalych. Wychodzi na to ze i te 16 i 15 byly ok wiec nie martw sie na zapas. Trzymam kciuki za jutro
 
Do góry