reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Sol dziekuje za pamiec!!! No teraz czekanie zostalo ale udalo mi sie dogadac z moim lekarzem i piatkowa bete robimy na cito a wiec dwie opcje albo weekend do banii albo bedzie mile zaskoczenie. Ruszam do Niemiec na weekend :) To bedzie 6dpt a wiec cos juz powinno wyjsc.

Czy ktos z Was dziewczyny jest tutaj swiezo po transferze? Moj byl w sobote!
Good luck!
 
Pewnie w wiekszosci przypadkow przy dlugim prorokole daja tabletki anty, ale nie zawsze.
Ja przy pierwszej stymulacji mialam, ale jak mialam podchodzic do drugiej to mi pielegniarka mowila że nie zawsze są konieczne i nie zawsze dają.
Niektóre kliniki daja je wszystkim pacjentom.
(gdzies kiedys wyczytalam ze chronia przed powstawaniem torbieli czynnosciowych).


A Ty kiedy planujesz 2 podejscie?
Okres w swieta powinien byc i w 16dc wizyta i leki. Boje sie duzo bardziej niz przy pierwszej stymulacji
 
Okres w swieta powinien byc i w 16dc wizyta i leki. Boje sie duzo bardziej niz przy pierwszej stymulacji
Nie martw sie na zapas, bedzie dobrze. Najważniejsze to działać w tym kierunku[emoji4]
Ja w styczniu mam nadzieje ze bez przeszkód bede miala swój drugi transfer po prawie dwoch latach oczekiwania.

Nowy Rok nowe mozliwosci kochana[emoji4]
 
Mieczyslawku - a kiedy Ci się wchłonął krwiak?

Nie biorę nic oprócz progesteronu i wygasającego estrofemu.

Biedroneczko, om co orawda nie byl duzy, ale zostal zauwazony na wizycie serduszkowej, a jak bylam jakos 2 tygodnie pozniej to juz lekarz nic nie widzial. Tu nasza @sssurylatka tez miala konkret krwiaka i tez sie wchlonal. Lez, lez injeszcze raz lez! Ale magne b6 podobno dobry jest na krwiakowe przypadlosci bo wzmacnia te naczynka.
 
@Sol dziekuje za pamiec!!! No teraz czekanie zostalo ale udalo mi sie dogadac z moim lekarzem i piatkowa bete robimy na cito a wiec dwie opcje albo weekend do banii albo bedzie mile zaskoczenie. Ruszam do Niemiec na weekend :) To bedzie 6dpt a wiec cos juz powinno wyjsc.

Czy ktos z Was dziewczyny jest tutaj swiezo po transferze? Moj byl w sobote!
Ja jestem po transferze ktory byl we wtorek. :)
 
@Sol dziekuje za pamiec!!! No teraz czekanie zostalo ale udalo mi sie dogadac z moim lekarzem i piatkowa bete robimy na cito a wiec dwie opcje albo weekend do banii albo bedzie mile zaskoczenie. Ruszam do Niemiec na weekend :) To bedzie 6dpt a wiec cos juz powinno wyjsc.

Czy ktos z Was dziewczyny jest tutaj swiezo po transferze? Moj byl w sobote!
Ile dniowego zarodka miałaś transferowanego?? Bo nie pamiętam czy pisałaś:)
 
reklama
Do góry