reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzoasia - bardzo Ci gratuluje bliźniaków i trzymam kciuki! Pamiętaj ze ze mnie tez się lało jak z zmarzniętej świni i na początku nic nie widzieli po tygodniu wyszedł krwiak i już się wchłoną. Pamiętaj ze percepcja objętości krwi jeat rożna i moZe to tylko plamienie poimplementacyjne było - z dwóch dzieciow mogło tyle wyjść. ;)

Motylku - owadzie mój kochany - trzymaj się!!! Ściskam Cię!!!!
 
No co ty nie przepraszaj moja teściowa taka silna babka ze hohoho
Ale zobacz co my bierzemy jak przepisują te leki po chemi

Ja tez dostawalam Lamette ktora rowniez jest ja nowotwor. Zmrozilo mnie jak zobaczylam co to..
No ale... walka trwa!
Dzis zrobilam pierwszy zastrzyk z gonapeptyl - rece mi sie trzesly ze strachu ale dalam rade! Nie bedzie zle! [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
Nóż mi się w kieszeni otwiera dziewczynki w takich sytuacjach!! Gdzie jest państwo??? Grzeją stołki i w dupie maja ogromna grupę ludzi bo im tak kler każe a poparcie kleru to elektorat!!!! Średniowiecze! ;(((((
Właśnie to jest najgorsze, ze większość z nas jakoś daje radę bo musi - nie kupuje większego mieszkania czy bierze pożyczkę pod invitro itd ale są ludzie którzy nawet takiej możliwości nie maja. ;(((
Masz rację, cały ten system jest popieprzony
 
@anetka303 Kochana wiem, że nie tego post dotyczył, ale sto lat Cię "nie widziałam", jak to po łyżeczkowaniu? [emoji11]
Edit: już doczytałam [emoji8] ehh przykro mi
Bo ja kochana w krzakach siedzę, rzadko zajrzę i czytam pobieżnie bo nie ma czasu. Fizycznie już lepiej, psychicznie też sobie radzę, maluchy dają mi siłę. Co u Ciebie?
 
Ktoś się pytał o wybór kliniki w Białymstoku.
UWAGA teraz procedura BEZPŁATNA KOSZT TO TYLKO LEKI
.
AKCJA TRWA W KRIOBANKU

❗Rozpoczynamy rekrutację do badań klinicznych umożliwiających przeprowadzenie procedury IN VITRO bez kosztów❗
Dopłata pacjenta do leków koniecznych do stymulacji jajników w zależności od wymaganej dawki 1500-2500 zł.
Serdecznie zapraszamy❣
Oficjalne ogłoszenie o badaniu:
Czy planuje Pani poddać się zabiegowi in vitro?
Poszukujemy pacjentek chętnych do uczestnictwa w badaniu klinicznym, sprawdzającym, czy nowy badany lek w porównaniu z placebo podwyższy wskaźnik ciąż u kobiet w trakcie procedury in vitro (IVF) lub procedury wstrzyknięcia zawartości plemnika bezpośrednio do oocytu (ICSI). Badany lek jest w zaawansowanej fazie badań klinicznych, jednak nie został jeszcze dopuszczony do sprzedaży.
Może Pani zostać zakwalifikowana do badania jeżeli:
• ma Pani od 18 do 37 lat
• jest Pani w trakcie leczenia bezpłodności metodą IVF/ICSI
Pani udział w badaniu potrwa od 11 do 19 tygodni. Koniecznych może okazać się kilka dodatkowych wizyt w ośrodku.
Jeśli chce Pani dowiedzieć się więcej o tym badaniu, prosimy o kontakt z koordynatorem badania Agnieszką Półtorak pod numerem 85 744 13 78 wewn. 4 lub 669 995 666 od poniedziałku do piątku w godzinach od 09.00 do 11.00.
Rozmowa telefoniczna lub inny kontakt z nami nie zobowiązuje do uczestnictwa w badaniu i nie oznacza, że została Pani zakwalifikowana do badania.
Wszystkie procedury związane z badaniem klinicznym (np. terapia badanym lekiem, testy laboratoryjne, konsultacje lekarskie) oraz część kosztów podróży do ośrodka badawczego i część kosztu zabiegu IVF lub ICSI będą opłacone przez sponsora badania klinicznego.
Wszelkie podane przez Panią informacje będą traktowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa o ochronie danych osobowych.
Niniejsze ogłoszenie zostało zatwierdzone przez Komisję Bioetyczną przy Śląskiej Izbie Lekarskiej w Katowicach w dniu 21.11.2018.
 
reklama
kochani ponawiam zapytanie posiadam link do zrzutki i chciałbym abyscie zapoznali się z naszą historią ale niestety jak wklejam link automatycznie pokazuje mi ze (ta wiadomość oczekuje na akceptację moderatora i nie jest widoczna dla użytkowników. )
❗Rozpoczynamy rekrutację do badań klinicznych umożliwiających przeprowadzenie procedury IN VITRO bez kosztów❗
Dopłata pacjenta do leków koniecznych do stymulacji jajników w zależności od wymaganej dawki 1500-2500 zł.
Serdecznie zapraszamy❣
Oficjalne ogłoszenie o badaniu:
Czy planuje Pani poddać się zabiegowi in vitro?
Poszukujemy pacjentek chętnych do uczestnictwa w badaniu klinicznym, sprawdzającym, czy nowy badany lek w porównaniu z placebo podwyższy wskaźnik ciąż u kobiet w trakcie procedury in vitro (IVF) lub procedury wstrzyknięcia zawartości plemnika bezpośrednio do oocytu (ICSI). Badany lek jest w zaawansowanej fazie badań klinicznych, jednak nie został jeszcze dopuszczony do sprzedaży.
Może Pani zostać zakwalifikowana do badania jeżeli:
• ma Pani od 18 do 37 lat
• jest Pani w trakcie leczenia bezpłodności metodą IVF/ICSI
Pani udział w badaniu potrwa od 11 do 19 tygodni. Koniecznych może okazać się kilka dodatkowych wizyt w ośrodku.
Jeśli chce Pani dowiedzieć się więcej o tym badaniu, prosimy o kontakt z koordynatorem badania Agnieszką Półtorak pod numerem 85 744 13 78 wewn. 4 lub 669 995 666 od poniedziałku do piątku w godzinach od 09.00 do 11.00.
Rozmowa telefoniczna lub inny kontakt z nami nie zobowiązuje do uczestnictwa w badaniu i nie oznacza, że została Pani zakwalifikowana do badania.
Wszystkie procedury związane z badaniem klinicznym (np. terapia badanym lekiem, testy laboratoryjne, konsultacje lekarskie) oraz część kosztów podróży do ośrodka badawczego i część kosztu zabiegu IVF lub ICSI będą opłacone przez sponsora badania klinicznego.
Wszelkie podane przez Panią informacje będą traktowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa o ochronie danych osobowych.
Niniejsze ogłoszenie zostało zatwierdzone przez Komisję Bioetyczną przy Śląskiej Izbie Lekarskiej w Katowicach w dniu 21.11.2018.
 
Do góry