reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie. Meza boli kręgosłup od kilku miesiecy, dostal jakieś tabletki ale slabe by nie mialy znacznego wplywu na nasienie bo pani dr rodzinna wie o naszym podejsciu do ivf dlatego nie dawała nic mocneg. Maz mial masaze i ćwiczenia ale pokoglo tylko na chwile. Nie miał zadnego rtg i rezonansu bo wiadomo dlaczego. Kregoslup boli dalej. I moje pytanie co radzicie czekac az do transferu ktory najszybciej w kwietniu i po nim robic rtg czy jesli teraz z robilby to mialovy to jakos wplyw na nasienie?? Co byście zrobiły?

W ktorym miejscu go boli kregoslup??
 
reklama
Dzieki Kochana :* ale jestem załamana, ostatnio puste jajo w 9tc, a dziś kolejny transfer a ja czuję że mnie grypa rozkłada, ból głowy, dreszcze, temp. rośnie, co robić? Odwoływać transfer? Miał być o 12:?0:(:(:(
Bardzo mi przykro kochana że wszystko tak się układa, ale jak masz gorączkę to bym odwołała. Tym bardziej biorąc jeszcze pod uwagę ryzyko hiperki u Ciebie. Myślę że nawet sam lekarz Cie nie dopuści.
Czas kochana szybko zleci. Teraz troszke do okresu i później mozesz zaczynać na spokojnie. Trzymaj się
 
Aha ok u nas nasienie było mega kiepskie ze względu na obustronne żylaki tylko 2% ruchliwych ale 200mln w próbce wiec udało im sie cos wybrac z tego i mam nadzieje ze wszystko z zarodkami bedzie ok
A u nas nie wiemy jeszcze jaka ruchliwosc. Po seminogramie wiemy ze sa w probce plemniki o ruchu a, b, c.
 
A jakie mąż ma parametry nasienia ?
Mojemu mężowi na ból pleców często pomagają "tape'y " bez leków
:)
Koncentracja ponizej 1mln, pojedyncze plemniki o ruchu a, b, c. Maz ma zdiagnozowane tluszczaki i akurat boli go z tej strony gdzie jest dosyc duzy tluszczak. Byc moze on na cos uciska. Dlatego zastanawiamy sie nad rtg ale w sytuacji ivf boimy sie robic rtg by nie zaszkodzic.
 
Dopiero teraz znalazłam chwilę, żeby napisać.
Jestem po badaniu Usg. Serduszko bije jak dzwon , ciąża rozwija się prawidłowo. Dziś już było widać jak delikatnie się rusza i tworzą się paluszki u rączek ❤ dziś miałam ostatnie badanie Bety, jest taka jak powinna być - na kolejnych wizytach nie mduże jej powtarzac ☺
Lekarz powiedział, że jak będę delikatnie plamic to zostać w domu , a jak będzie intensywne mocne krwawienie dopiero jechać do szpitala. Jednak mam nadzieję, że już nie będzie takiej sytuacji , bo dziś na usg nie było widać krwiaka.
5 lutego mam wykonać badania prenatalne, mam się zastanowić nad opcją. Test Papp-a, Sanco , Harmony. Lekarz powiedział, że im droższy( czyli Sanco i Harmony) tym lepszy że względu na słabe nasienie męża. Znowu położna powiedziała, że jeśli u mnie i u męża nie było wad genetycznych w rodzinie nie ma sensu robić tych rozszerzonych. Wystarczy test Papp-a, tym bardziej że jestem młoda- 26 lat . A wy jak sądzicie ?☺
Swietna wiadomosc. Niech malenstwo rosnie dalej ♥
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
STYCZEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-01-17 NataliaNNN transfer !! ✊✊
2019-01-18 @nadziejamooja;) wizyta przed transferem
2019-01-19 Akatombo transfer !! ✊✊
2019-01-21 Mieciu85 wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-01-22 Beata 4 wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-25 jolancik wizyta przed transferem
2019-01-25 Ela86 wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-02-05 mariakowalska89 badanie prenatalne
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-05-28 Megi1985# termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
za wszystkie dzisiejsze wizyty mocne kciuki. :*
@NataliaNNN jeśli transfer dojdzie do skutku, to mam nadzieję, że będzie to ten szczęśliwy. :*
Nie wiem, jak to wygląda w przypadku infekcji, czy robią wtedy transfer czy nie.

@ilmenau mogę się odezwać na priv w sprawie kalendarza?
 
Do góry