reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rtg o niczym nie przesądzi i niczego nie pokaże, jest bez sensu. Tomografia lub rezonans. Tomografia to bardzo duża dawka promieniowania, więc ja bym się wstrzymała. Badania obrazowe robi się po to, by wykluczyć ew guzy, które zdarzają się bardzo rzadko, no i mieć materiał do porównań, bo zwyrodnienia z reguły postępują.

Najpier pappa, jak będą wątpliwości to harmony. Oba badania wykluczają tylko 3 zespoły genetyczne - pappa w 95%, harmony itp w 99%. Dla 100% pewności i tak potrzebna amniopunkcja. U nas nasienie tragiczne, pappa wyszło ok, więc dalej nie robiłam.
Dzięki. U meza zdiagnizowano tluszczaki kiedys i podejrzewamy ze może on uciska gdzies i to go boli.
 
reklama
Koncentracja ponizej 1mln, pojedyncze plemniki o ruchu a, b, c. Maz ma zdiagnozowane tluszczaki i akurat boli go z tej strony gdzie jest dosyc duzy tluszczak. Byc moze on na cos uciska. Dlatego zastanawiamy sie nad rtg ale w sytuacji ivf boimy sie robic rtg by nie zaszkodzic.
Wiem że łatwo się mówi ,ale ja bym jednak odpuściła badania , u nas nawet mąż zrezygnował z tatuażu przed moją punkcja by nie kusić losu
 
Cześć Dziewczyny,
za wszystkie dzisiejsze wizyty mocne kciuki. :*
@NataliaNNN jeśli transfer dojdzie do skutku, to mam nadzieję, że będzie to ten szczęśliwy. :*
Nie wiem, jak to wygląda w przypadku infekcji, czy robią wtedy transfer czy nie.

@ilmenau mogę się odezwać na priv w sprawie kalendarza?

Pewnie, tylko ja będę miała dostęp do komputera dopiero po pracy czyli tak po 16.
Teraz tylko przez telefon korzystam z forum
 
U nas nasienie było tragiczne a robiliśmy tylko pappa. Synuś zdrowy.

Hej,
Ja robiłam i pappe i panoramę (to coś jak harmony tylko innej firmy, mam tam kilka schorzeń - chyba 7), ale ja miałam wskazanie ze względu na wiek, bo pappa z wiekiem jest mniej czuła.
Ale jak się ma 25 lat wydaje mi się ze pappa absolutnie wystarczy. ;)
Pozdrawiam!
 
Dzieki Kochana :* ale jestem załamana, ostatnio puste jajo w 9tc, a dziś kolejny transfer a ja czuję że mnie grypa rozkłada, ból głowy, dreszcze, temp. rośnie, co robić? Odwoływać transfer? Miał być o 12:?0:(:(:(
Mnie też grypa dopadła dzień przed i odwoływałam. Rano dzwoniłam do kliniki żeby mi czasem zarodka nie zdążyli odmrozić i się udało bo jak dzwoniłam do lekarza to on zdążył powiadomić embriologia i już wiedzieli. A Ty jeśli masz mieć świeży to załatwiaj zamrażanie i lepiej odwołaj. Powinnaś być całkowicie zdrowa.
 
reklama
Do góry