reklama

Kto po in vitro?

Od
29 Kwiecień 2017
Odpowiedzi
1
Ostatnio czytalam ze robili badania i z mrozonek sa wieksze szanse na pozytywny transfer ze ponoc przy swierzynkach 40% a przy mrozonkach 60% (mrozone i podawane byly tylko blastki)
Tak, takie podają statystyki różne kliniki. Chodzi o to, że przy transferach crio organizm jest "wypoczęty". Przy stymulacji trochę dostaje po doopie
Przepraszam kto jest tutaj moderatorem ?
Potrzebuje zatwierdzenia postu z linkiem !
O wiele nie proszę !
Wołanie o pomoc !
Wrzucamy sobie tu różne linki, jeśli to nie spam to wrzuć śmiało. Chociaż wydaje mi się, że jedna dobra dusza już nam to dzisiaj wrzucała Macieju (kilka stron wcześniej) :)

reklama
Od
20 Październik 2016
Odpowiedzi
0
No dobra to się przyznam - 4dpt w południe sikałam na test. Wyszedł taki cień cienia cienia, że aż wydawało mi się, że mam omamy ;P Walnęłam sobie po obiedzie drzemkę a jak się przebudziłam to w głowie była tylko jedna myśl - zrób sikacza (ja, która ich nienawidzę, zakupiłam kilka szt jakieś 3-4miesiące temu, tak przypadkiem robiąc zakupy online w aptece dorzuciłam do koszyka) i pół minuty później już siurałam na dziada :huh::ninja2: :-D:-D
Ja miałam w 5 dpt pozytywny a w 6 dpt beta 20 :o

Sol

Fanka BB :)
Od
25 Luty 2017
Odpowiedzi
0
Dziewczyny żyję. Teraz wszystko zależy od tego ile wytrzymamy. Infekcji nie mam, wody odpływają ale powolnie i Afi jest ok. Przepraszam nie mam siły opisywać szczegółów i już nie ogarniam forum. Mam do was prośbę bo w moim durnym telefonie nie otwierają się pdf i nie mogę w tym moim amoku nic znaleźć. Proszę napiszcie mi na priv jakie są aktualne zalecenia PTG odnośnie porodów przedwczesnych, chodzi o ich zalecenia czy jest to CC czy sn. Potrzebuje rzetelnych informacji na ten temat. Z góry dziękuję.
Priv

Olk@24

Fanka BB :)
Od
17 Grudzień 2017
Odpowiedzi
0
No co ty nie przepraszaj moja teściowa taka silna babka ze hohoho
Ale zobacz co my bierzemy jak przepisują te leki po chemi
Momentami też mnie to przeraża...
Tym bardziej że później ewentualnie jak na coś zachorujemy , to mamy ograniczone możliwości bo nasz organizm się uodparnia na te leki ...
Przynajmniej takiego zdania jest moja doc.

reklama
Od
11 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
kochani ponawiam zapytanie posiadam link do zrzutki i chciałbym abyscie zapoznali się z naszą historią ale niestety jak wklejam link automatycznie pokazuje mi ze (ta wiadomość oczekuje na akceptację moderatora i nie jest widoczna dla użytkowników. )

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O