reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aguś a co u Was? Kiedy wizyta z decyzją co dalej?? :)
Asi, oj u nas trochę czekania i ja i mąż przeszliśmy angine , a potem on oskrzela ja zapalenie pluc :mad: więc sporo antybiotyków - wyniki nasienia kiepskie więc czekamy , az organizm się oczyści z tych śmieci - aaaa ale co się odwlecze - to i tak będzie. Więc myślę , ze majówka nasza. Ty jak ? Żyganko idzie sprawnie ?
 
Czwarty lekarz potwierdził dziewczynkę, tak rozłożyła nogi że nie dało się ukryć :p
Dzisiaj nieplanowane usg bo znowu pojawiły się jakieś bakterie :mad:
Czyli róż róż róż, kokardki i sukieneczki:D

Super!!!! ;)))) szykuj się na lato na spacerki do ogródka naszego jordanowskiego! Postaram się załatwić podobnie eleganckie ciuszki.
A bakterie są a potem ich nie ma..... będzie dobrze!!!!!
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Super!!!! ;)))) szykuj się na lato na spacerki do ogródka naszego jordanowskiego! Postaram się załatwić podobnie eleganckie ciuszki.
A bakterie są a potem ich nie ma..... będzie dobrze!!!!!
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Już nie mogę się doczekać :D
Wszystkie ciuszki piękne, ja to oczopląsu dostaję gdy oglądam, a najpiękniejsze to istotki w nie ubrane :D
Buziale i nie przemęczaj się, kiedy idziesz na zwolnienie ?
 
Już nie mogę się doczekać [emoji1]
Wszystkie ciuszki piękne, ja to oczopląsu dostaję gdy oglądam, a najpiękniejsze to istotki w nie ubrane [emoji1]
Buziale i nie przemęczaj się, kiedy idziesz na zwolnienie ?

Myśle żeby posiedzieć w robocie do końca 2 trymestru ale zobaczymy. Musza znaleźć godnego następcę - a w zimie trudno z biedronkami. [emoji4][emoji4]
 
reklama
Do góry