reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mam endometrioze 3/4stopien

Mi powiedzieli w klinice ze endometrioza powoduje ze komorki sa slabszej jakosci. Wiec moze dlatego u Ciebie ze sporej ilosci jajek tylko 2...
Ale to nie przesadza niczego... powiedzieli ze szanse sa...
Takze glowa do gory!!!
Na pewno doczekasz sie
Jak i ja mam nadziej....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki kochana. Podobno forumowe kciuki mają moc więc bardzo na nie liczę i za wszystkie z góry dziękuję[emoji4]

Oczywiście ja też za wszystkie betujace w najbliższym czasie ściskam[emoji110] [emoji110] [emoji110]
A oprócz mnie i @Akatombo to jeszcze wiem że będzie @NataliaNNN @Baylee @Pyśka9971
I jeszcze chyba @mała79 w poniedziałek bedziesz miała transfer? Też kciuki trzymamy i daj znać jak się teraz czujesz i czy miałaś jakieś info o zarodeczkach?

Dziewczynki u mnie transferu nie będzie :-( dzwonili dziś do mnie z kliniki że komòrki się nie zapłodniły :-( jestem załamana,. Nie rozumiem tego. To koniec mojej walki o dzieci 10 lat wystarczy nie mam już sił. Taka wola Boża.
Trzymam kciuki za Was
 
A mam pytanko, mi teraz wyszedł też II/III stopień czystości :( czy orientujesz się czy z takim stopniem powinno się przeprowadzać transfer? A o. Jakich probiotykach mówisz? Podaj plis jakieś nazwy? I czy można je stosować po transferze czy tylko przed?[/QUOTE]

Slyszalam z kolei ze irygacje niekoniecznie sa zdrowe... przy staraniach, ale nie znam medycznego uzasadnienia.
Za to dodatkowo polecam do momentu uzyskania ciazy schowanie stringow, w miejsce bawelnianych majtoch ;) tez pomaga:)
Kwaszone ogorki - lacznie ze szklaneczka soku po nich dobrze dzialaja.
Ja jade na lact.ovaginalu dopochwowo
Ale wlasnie nie wiem jak to jest w okolicach i po transferze...

A czy bralyscie przed transferem i po moze dodatkowo:
Tran
Suplement dla kobiet w ciazy
Wit D3
?
 
Suuuuper! Bardzo, Bardzo się cieszę! 2019 jest nasz!
Kochana :)
Ktory to juz tydzien u ciebie????? :)
A mam pytanko, mi teraz wyszedł też II/III stopień czystości :( czy orientujesz się czy z takim stopniem powinno się przeprowadzać transfer? A o. Jakich probiotykach mówisz? Podaj plis jakieś nazwy? I czy można je stosować po transferze czy tylko przed?[/QUOTE]
To zrob ten posiew bakteriologiczno-mykologiczny. Potem sobie kup tantum rosa i zrob kilka irygacji, a na koniec probiotyk dopochwowy, moze byc np invag.
Ale jesli w posiewie wyjdzie jakies gorsze dziadostwo to skonsultuj sie z lekarzem, bo takie syfy moga spowodowac nawet poronienie.
W ogole dziewczyny jak wam wychodza jakies dziadostwa to przebadajcie swoich facetow tez, albo przynajmniej uzywajcie gumek do seksow, bo oni tez prawdopodobnie maja te bakterie ktore wy leczycie i potem zarazaja was znowu.
Dziewczynki u mnie transferu nie będzie :-( dzwonili dziś do mnie z kliniki że komòrki się nie zapłodniły :-( jestem załamana,. Nie rozumiem tego. To koniec mojej walki o dzieci 10 lat wystarczy nie mam już sił. Taka wola Boża.
Trzymam kciuki za Was
Jezuuuu..... tak mi źle... serduchem z tobą:*
A mowili cos wiecej na temat twoich komorek? Jakies niepoprawne morfologicznie byly? Nasienie kiepskie? Kurde noo, ani jedna sie nie zaplodnila??? :(

Malutka, a o kd nie myslalas?
 
A mam pytanko, mi teraz wyszedł też II/III stopień czystości :( czy orientujesz się czy z takim stopniem powinno się przeprowadzać transfer? A o. Jakich probiotykach mówisz? Podaj plis jakieś nazwy? I czy można je stosować po transferze czy tylko przed?

Slyszalam z kolei ze irygacje niekoniecznie sa zdrowe... przy staraniach, ale nie znam medycznego uzasadnienia.
Za to dodatkowo polecam do momentu uzyskania ciazy schowanie stringow, w miejsce bawelnianych majtoch ;) tez pomaga:)
Kwaszone ogorki - lacznie ze szklaneczka soku po nich dobrze dzialaja.
Ja jade na lact.ovaginalu dopochwowo
Ale wlasnie nie wiem jak to jest w okolicach i po transferze...

A czy bralyscie przed transferem i po moze dodatkowo:
Tran
Suplement dla kobiet w ciazy
Wit D3
?[/QUOTE]
Przy naturalnych staraniach irygacje moze i nie sa wskazane. W kazdym razie ja tantum rosa polecam z czystym sumieniem - tak z 3-4 razy spokojnie mozna :) wiadomo, ze jak wychodza jakies liczne i grozne bakterie czy grzyby to trzeba uzyc grubszego kalibru lekow.
A z supli to biore femibion 1, wit d3 2000j i magnez :)
 
Dziewczynki u mnie transferu nie będzie :-( dzwonili dziś do mnie z kliniki że komòrki się nie zapłodniły :-( jestem załamana,. Nie rozumiem tego. To koniec mojej walki o dzieci 10 lat wystarczy nie mam już sił. Taka wola Boża.
Trzymam kciuki za Was
O matko... bardzo mi przykro kochana[emoji20]
Przepraszam Cię ale ja nie bardzo pamiętam Twoja historię (musze nadrobic i poczytać Twoje posty). Nie wiem ile już prób przeszlas gdzie sie leczysz i jaka jest przyczyna?
Ale wiem jak to boli i jaka to ciężka walka (u mnie 7 lat staran)
Widzę że tym które sie nie poddają w koncu się udaje i to podnosi na duchu.
Mam nadzieje że u Ciebie to jednak chwilowy spadek sily i woli walki i za chwilę lub dwie wrócisz...
Mocno ściskam kochana[emoji20]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki u mnie transferu nie będzie :-( dzwonili dziś do mnie z kliniki że komòrki się nie zapłodniły :-( jestem załamana,. Nie rozumiem tego. To koniec mojej walki o dzieci 10 lat wystarczy nie mam już sił. Taka wola Boża.
Trzymam kciuki za Was
Jakto sie nie zapłodnily? A jaka metodę zapłodnienia mialas? W jakiej klinice? Ile komórek?
 
Do góry