reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze dziewczynki ja jestem 2dpt i czuję ze mnie infekcja pęcherza łapie. Teraz jak sie dużo opilam to jest troche lepiej ale rano piekło.
Miala któraś po transferze? Co lekarz radził? Leczylyscie antybiotykiem czy tylko jakieś suplementy żurawina itp? Dodam ze biore 5mg encortonu.
Jeszcze dziś klinika zamknięta bo bym zadzwonila sie poradzić.
Co radzicie?
Pij dużo wody, może się uda wypłukać bakterie. Jak masz żurawinę i pokrzywę to zaparzaj i pij. Ewentualnie furagina. Tylko do końca nie wiem jak to jest przy ciąży. Z tego, co pamiętam, to producent nie poleca w ciąży, ale jak pytałam kiedyś ginekologa po transferze, to twierdził, że nie zaszkodzi. Antybiotyków na własną rękę bym nie brała. Trzymaj się.
 
reklama
Kurcze dziewczynki ja jestem 2dpt i czuję ze mnie infekcja pęcherza łapie. Teraz jak sie dużo opilam to jest troche lepiej ale rano piekło.
Miala któraś po transferze? Co lekarz radził? Leczylyscie antybiotykiem czy tylko jakieś suplementy żurawina itp? Dodam ze biore 5mg encortonu.
Jeszcze dziś klinika zamknięta bo bym zadzwonila sie poradzić.
Co radzicie?
Mnie lekarz pozwolił zewnętrznie clortimazol. Też miałam pieczenie i dyskomfort. Trzymam kciuki za kropka!
 
Mi powiedzieli w klinice ze endometrioza powoduje ze komorki sa slabszej jakosci. Wiec moze dlatego u Ciebie ze sporej ilosci jajek tylko 2...
Ale to nie przesadza niczego... powiedzieli ze szanse sa...
Takze glowa do gory!!!
Na pewno doczekasz sie
Jak i ja mam nadziej....
nadzieja umiera ostatnia i ona dodaje sił także wieże ze sie uda ze bede szczęśliwa spelniona jako kobieta
 
Moje Drogie, jak długo bralyscie relanium po transferze? Bo doczytałem się w ulotce że nie powinno się go brać w trakcie ciąży. Ściskam Was mocno :*
 
reklama
Do góry