reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U nie zawyżał poziom progesteronu we krwi.duphaston ponoć nie zakłamuje.tak słyszałam i tak przetestowałam na sobie :)
Dupek we krwi w ogole nie wychodzi, wiec moim skromnym zdaniem zamiast odzwierciedlac stan faktyczny to zaniza.
A nie rozumiem jak moze byc zawyzony wynik? Hmm bo skoro tyle wyszlo to tyle go jest... tak na moj "chlopski" rozum.
Chyba, ze chodzi ci o wysycenie receptorow, to inna bajka, bo trzeba by bylo robic badanie z macicy
 
Dupek we krwi w ogole nie wychodzi, wiec moim skromnym zdaniem zamiast odzwierciedlac stan faktyczny to zaniza.
A nie rozumiem jak moze byc zawyzony wynik? Hmm bo skoro tyle wyszlo to tyle go jest... tak na moj "chlopski" rozum.
Chyba, ze chodzi ci o wysycenie receptorow, to inna bajka, bo trzeba by bylo robic badanie z macicy

Aż takiej wiedzy nie posiadam ;)Ale na progesteron besins progesteron miałam bardzo wysoki ,bardzo wysoki.
Jak się czuje trójpak :) ?(wielkie serducho)
 
Ja nie, ale slyszalam, ze jest lepszy. Przede wszystkim naturalny, wiec wychodzi we krwi i nie trzeba sie zastanawiac czy poziom jest dobry czy nie.
Dziękuję Asiu, chodziło mi o to czy dziewczyny które go stosowały to czy normalnie dostawały @ , ponieważ ja pierwszy raz go brałam i już tydzień czekam na @ i nadal nic... A po duphaston zawsze @ była na drugi , trzeci dzień...
 
reklama
Do góry