reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aż takiej wiedzy nie posiadam ;)Ale na progesteron besins progesteron miałam bardzo wysoki ,bardzo wysoki.
Jak się czuje trójpak :) ?(wielkie serducho)
No bo po prostu wychodził Ci poziom we krwi. Mi np dr tłumaczył, że miałam niski poziom (brałam dupka i crinone), ale bankowo receptory były wysycone. Tak czy siak, ja tam musze mieć czarno na białym, że mam oziom ok i tym sposobem mam trochę zmienione leki.
Czujemy się ok i mamy wielkiego stracha przed następną wizytą, bo od wczoraj opuściły mnie wszystkie mdłości.
No wlasnie jak sie czuje mamusia dwoch serduszek?[emoji3]
Ja sie zastanawiam - czy Ty lekarzem nie jestes z zawodu? [emoji3][emoji3][emoji3] @dżoasia
Z wykształcenia technolog żywności, z zawodu szef kuchni, ze zboczeniem nt in vitro. Chociaż trochę, żałuję, że nie chciało mi się uczyć i nie poszłam na medycyne :p
 
reklama
Ja dzis dostalam odpowiedz od naszego cudotworcy i przy piatym transferze mam miec dokladnie te same leki co przy czterech poprzednich... heparyna, encorton, acard. Accofil jest podobno dla mnie bez sensu. Badz tu czlowieku madry.
 
Do góry