reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kamaaa nikomu chyba tutaj nie wychodzą dobrze ;)
Nie jesteś sama :)
Poczekaj na wyniki i przygotuj się na spokojnie dla mrozaczka na ile to możliwe:)
@anett96 dziękuje za info,poczytam:) Korzystaj z tych boskich zimowych uroków!
Jak będziesz przejeżdżać przez Kraków pomyśl o nas :)

Mała bardzo mi przykro :( doczytałam teraz całą historię.Widzę,jak bardzo pragnęłaś rodzeństwa dla córeczki ale masz tego skarba w domu i tak naprawdę też nie wiesz co przyniesie jutro.Tu na forum dzieją się cuda,prawdziwe cuda.Życzę Ci abyś znalazła spokój,abyś odpoczęła i cieszyła się tym szczęściem o jakie długo walczyłaś.
@Beata 4 a jak u Ciebie samopoczucie?
@pisces piękna zmiana i piękny finał!Tylko gratulować takiej ciązy jak @Dgd :)
Jak widać cuda się zdarzają:)
@JoannaRak co u Ciebie?

Jaki jest czas oczekiwania na dziecko? W jakim wieku

Elessi napisałaś ,że siedzisz w tym na co dzień tzn pracujesz w takiej placówce?Doczytałam,że masz siostry adopcyjne i pracowałaś w domu dziecka.Twoja wiedza na pewno będzie nieoceniona jeśli któraś z nas się zdecyduje.

@Mieciu85 trzymamy kciuki!!!!!!i czekamy na piękne widoki :)
@Agniecha1508 informuj jak kiry i jak męża wyniki :) i życzę żyganka hahhaha :)popatrze na moje badanie (IMK)
Witaj kochana dziekuje ze pytasz u nas wszystko dobrze jutro wizyta u ginia może uda się zobaczyć co kryją moje tulisie między nóżkami ❤❤❤ nie wiem czy to nie za wczesnie bo to 16tc 6d wizyta mam na 16:45 więc cały dzionek będzie na lekkiej spinie a co tam u Ciebie ?
 
reklama
Witajcie kobitki ja z pytaniem odnośnie grupy krwi ja mam arh- a mój m brh+ robiłam przed 12tc badanie na przeciwciała jak któraś z Was ma taki sam problem to co jaki czas robicie to badanie u mnie jutro 16tc 6d . Pozdrawiam Was wszystkie trzymam ✊✊✊ za przyszłe bety tym co się nie udało w ostatnim czasie KOCHANE nie poddawajcie się wam też się uda mi zajęło to ponad 5 lat ale teraz wiem że nie wolno nigdy się poddawać ❤❤❤✊✊✊
 
No bo po prostu wychodził Ci poziom we krwi. Mi np dr tłumaczył, że miałam niski poziom (brałam dupka i crinone), ale bankowo receptory były wysycone. Tak czy siak, ja tam musze mieć czarno na białym, że mam oziom ok i tym sposobem mam trochę zmienione leki.
Czujemy się ok i mamy wielkiego stracha przed następną wizytą, bo od wczoraj opuściły mnie wszystkie mdłości.

Z wykształcenia technolog żywności, z zawodu szef kuchni, ze zboczeniem nt in vitro. Chociaż trochę, żałuję, że nie chciało mi się uczyć i nie poszłam na medycyne :p
Ooo w takim razie mow gdzie można skosztować Twoich dań, i czy to jest w krk? ❤️
 
Ja dzis dostalam odpowiedz od naszego cudotworcy i przy piatym transferze mam miec dokladnie te same leki co przy czterech poprzednich... heparyna, encorton, acard. Accofil jest podobno dla mnie bez sensu. Badz tu czlowieku madry.

Kurciu, wydaje mi się, że skoro ostatnio ten zestaw zadziałał to też zadziała tym razem. U ciebie była implantacja, niestety było puste jajo ale wg mnie tutaj immunologia nie ma wplywu...
 
Dziewczyny maz w lutym ma zrobic badanie seminogram, chromatyne, test wiązania z kwasem hialuronowym i cos jeszcze. Czy to wszystko zrobią z jednego oddania nasienia?
 
reklama
serio? nawet dawki te same? :confused2::confused2::confused2:
Tak. Tzn encorton przy czwartym mialam zwiekszony do 15mg i teraz tez.
Kurciu, wydaje mi się, że skoro ostatnio ten zestaw zadziałał to też zadziała tym razem. U ciebie była implantacja, niestety było puste jajo ale wg mnie tutaj immunologia nie ma wplywu...
Tak mi sie tez wydaje, ale wiadomo ze czlowiek by chcial polknac i wstrzyknac sobie pol apteki zeby tylko zwiekszyc szanse
 
Do góry