reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
wszystko co masz swoje i męża wyniki, poprzypominaj sobie jakieś choroby w rodzinie itp - przygotuj sie na porządny wywiad :)

ja bym powtórzyła kilka dni przed wizytą tak, żeby mieć świeże dane ;) na wizytę możesz sobie zrobić jeszcze progesteron

@Dzoannna magnez, witaminy ciążowe, wit d3, zaopatrz się w nospę albo jeśli lekarz nie będzie miał problemu z tym to niech da receptę na spasmolinę - jakby cię coś bolało to warto łyknąć
Ananasik świeży tak jak Vinszka pisze kilka dni przed i po transferze, oprócz tego, żeby endo było ładne to orzechy, pestki, tłuste ryby, avocado, lampeczka wina, siemię lniane suszone morele, nasiona chia itp
Jakiś czas temu tu jeszcze była "moda" na bezzapachowe kosmetyki przed transferem, bo maluchy ponoć nie lubią zapachów ;)
Dzięki :)
 
Bardzo się ciesze ze wszystko poszło jak trzeba [emoji847]
Teraz czekamy na szczęśliwy finał za kilka miesięcy i fotkę od cioci forumowej [emoji16]
Jaki Ci wyszedł progesteron ?
Ja mam jutro wizytę , zobaczymy jaki doktor ma plan na mnie
A miałyśmy razem transferować ale to nic będę starała się Ciebie dogonić [emoji173]️
Miałam 16 wiec tragedi nie było ale dr powiedział ze powinno byc powyżej 20 zeby było dobrze wiec dostałam zastrzyki ale cholernie bolą wiec nie polecam poprostu masakra
 
Oby bo nie wiem czy mi miejsca starczy na brzuchu na tyle zastrzyków a nie ma szans zeby kłuć sie nawet obok taki ból i opuchlizna :-(
mi te bolące guzki schodziły zanim robiłam następny zastrzyk. Jak masz 1x dziennie to rób naprzemiennie ja przez jakies 3 tygodnie brałam go 2x dziennie ;)
 
wszystko co masz swoje i męża wyniki, poprzypominaj sobie jakieś choroby w rodzinie itp - przygotuj sie na porządny wywiad :)

ja bym powtórzyła kilka dni przed wizytą tak, żeby mieć świeże dane ;) na wizytę możesz sobie zrobić jeszcze progesteron

@Dzoannna magnez, witaminy ciążowe, wit d3, zaopatrz się w nospę albo jeśli lekarz nie będzie miał problemu z tym to niech da receptę na spasmolinę - jakby cię coś bolało to warto łyknąć
Ananasik świeży tak jak Vinszka pisze kilka dni przed i po transferze, oprócz tego, żeby endo było ładne to orzechy, pestki, tłuste ryby, avocado, lampeczka wina, siemię lniane suszone morele, nasiona chia itp
Jakiś czas temu tu jeszcze była "moda" na bezzapachowe kosmetyki przed transferem, bo maluchy ponoć nie lubią zapachów ;)
Dziękuję
 
reklama
Wysokie dziewczyny z endometriozą-pytanie glownie do Was:
Czy bolał Was krzyż niedlugo po trasferze?
Ja mam dzis 2dpt i juz od popołudnia jestem obolała. Poprzednio mialam tak samo i lekarz prowadzący twierdzil ze to przez to ze jestem wysoka i mam endo a plod 5kg dociąża więzadła i to boli,no ale moj bejbik jakby nie patrzyc ma raptem 7dni od dnia punkcji,wiec nie wiem skąd wytrzasnął takie uzasadnienie
 
Do góry