reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Agniesia za tydzień wizyta kontrolna i będziemy wszystko ustalać więc za miesiąc pewnie kropek będzie z nami ❤️
A co za rewolucje przeprowadziłaś?[/QUOT
Superrrr więc Twój początek 2020 jest✊✊✊✊. Przecieraj ślady dogonie Cię ;). Ciebie i @Kurcia :tak:
Ojjj trochu porewolucjonizowałam , począwszy od demolki domu:ninja2: gdzie kuchnia z łazienką się pozamienialy miejscami :o pokój z garderobą itd. Następnie zmiana współpracowników - kurcze ile lat się męczyłam z niektórymi osobami , kosztem własnych nerwów :p, a bo ktoś ma małe dziecko , a bo ktoś miał trudne dziecinstwo , bo ktoś coś - całemu światu dogodzić się nie da :mad: czas myśleć mocno o sobie itd , itd ... siedząc ostatnio wśród bajzlu remontu - stwierdziłam uffff tego było potrzeba by oczyścić mózg ihaihahahaha . Mąż się śmieje , że stach się bać. A i na stare lata na rolkach się uczę jeździć ( tak , tak nie umiem :p )
 
reklama
@Agniecha1508 rewolucje zazwyczaj są dobre :) Gratuluje odwagi, takie wiosenne porzadki w zyciu :)
U mnie ok, rosne sobie i ciesze sie swoim szczesciem. Mam nadzieje, ze juz wkrotce Ciebie czeka to samo :)
 
Serio ?? Transfer miałaś tak jak zaplanowano?Bo czywiście już spanikowałam:( z tym odpoczynkiem to niestety nie bardzo, znaczy bez wysiłku, ale wczoraj sporo spacerowałam....nawet bardzo sporo, a dziś id 5 godzin w podróży autem, więc ta pozycja siedząca nie pomaga?

Tak, wtedy mialam normalnie transfer. Wiec akurat sprzyjalo to odpoczynkowi po transferze bo bylam obolala.
 
Serio ?? Transfer miałaś tak jak zaplanowano?Bo czywiście już spanikowałam:( z tym odpoczynkiem to niestety nie bardzo, znaczy bez wysiłku, ale wczoraj sporo spacerowałam....nawet bardzo sporo, a dziś id 5 godzin w podróży autem, więc ta pozycja siedząca nie pomaga?
Kochana ja po transferze lezalam 15 min, potem pojechalam na sniadanie do przyjaciolki a potem na szal zakupowy, caly dzien latalam po centrach poprostu maraton i nic mi nie bylo, potem w nocy powrot do domu tez kilka godzin w aucie i wszystko jest ok.
 
Cześć dziewczyny! Pytanie do kobitek przyjmujących Menopur - czy Was też piekło miejsce ukłucia? Od dziś zaczęłam przyjmować i od godziny piecze, to normalne? We wcześniejszej stymulacji przyjmowałam Puregon i nie miałam takich efektów.
 
reklama
Kochana ja po transferze lezalam 15 min, potem pojechalam na sniadanie do przyjaciolki a potem na szal zakupowy, caly dzien latalam po centrach poprostu maraton i nic mi nie bylo, potem w nocy powrot do domu tez kilka godzin w aucie i wszystko jest ok.
Oki:) byle do jutra. Zaaplikowalam sobie nospe i lepiej.
 
Do góry