reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja bym poczekała do środy na twoim miejscu, żeby mieć pewność, że beta pokaże co ma pokazać. Ty miałaś transfer popołudniu, wiec może być tak, że rano nic nie pokaże albo wynik będzie taki, że nic nie będziesz wiedzieć a wieczorem już będzie ok

2-3 dniowe zarodki :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuowany gdy zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodek jest juz zaimplantowany
8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

Ok, a czy jest różnica, że mój 3 dniowy był 12 komórkowcem czyli trochę szybciej rósł? czy to oznacza, że szybciej stał się blastką i beta też szybciej może być produkowana czy to nie ma znaczenia?
 
Ok, a czy jest różnica, że mój 3 dniowy był 12 komórkowcem czyli trochę szybciej rósł? czy to oznacza, że szybciej stał się blastką i beta też szybciej może być produkowana czy to nie ma znaczenia?

Może być, że się szybciej zaimplantował i wtedy 8 dpt powinien być ok. Ale może być tez tak, że potem trochę wyrównał do swojego wieku i zwolnił troszkę.
Jak nie umiesz wytrzymać to zrób jutro betę, ale miej tez z tyłu głowy, że może się okazać, ze w srode bedziesz leciec raz jeszcze :p
 
reklama
Nie mam pojęcia....mnie bolą jak diabli

Dziewczyny, większość objawów (np. ból piersi, ból okresowy) to wynik hormonów - każda z nas reaguje inaczej i nie ma reguły - są takie, które nie mają żadnych objawów i są w ciąży a są i taki, które mają wszystkie lub tylko część objawów i też są w ciąży. Nie stresujcie się tym plisss, bo niepotrzebnie stresujecie Kropki.
Siadajcie do puzzli, książek, filmów itp., cokolwiek was zrelaksuje i nie analizujcie wszystkich objawów ;)
 
Do góry