reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chętnie bym poszła:) ale już sama nie wiem czy jutro czy w środe, czy iść i jutro i w środę?? :) różnie dziewczyny tu piszą.
Kurcze, no teraz ogromnie żałuje tego sikańca, ale naprawde byłam przekonana, że czulość 10 pokaże jeśli cokolwiek drgnęło.
Dziś masz 7 dpt?jutro 8 dpt ale Ty miałaś 3 dniowego więc niby ciut za wczesnie.
nie ma reguły-jednym wychodzi już 6 dpt a inni muszą zaczekać.
Jagodaa najważniejsze to się nie porównywać bo każda ma inne inne bety w innym czasie.
Pamietaj o puzzlach!
 
reklama
Czyli te badania cftr i azf sa koniecznr jesli ma sie taka niska koncentracje? A czy twoj maz mial wykonana chromaryne?
Mój miał cftr i czekaliśmy 4-5 tygodni. Później tyle samo czasu po otrzymaniu wyniku musiałam zrobić ja. U mnie wyszła zupełnie inna mutacja, także robiłabym z buta mutacje u was obojga.
 
Dziewczyny, większość objawów (np. ból piersi, ból okresowy) to wynik hormonów - każda z nas reaguje inaczej i nie ma reguły - są takie, które nie mają żadnych objawów i są w ciąży a są i taki, które mają wszystkie lub tylko część objawów i też są w ciąży. Nie stresujcie się tym plisss, bo niepotrzebnie stresujecie Kropki.
Siadajcie do puzzli, książek, filmów itp., cokolwiek was zrelaksuje i nie analizujcie wszystkich objawów ;)
Ja zero objawów, ale wcześniej też tak miałam. [emoji16] Boziu jakbym chciała już wiedzieć.
 
reklama
Do góry