reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a jak sie kapiecie to uzywacie normalnych plynow i szamponow ? I co z kremami do twarzy?
Ja używam normalnych płynów i szamponów. Żyje jak przed in vitro ;) Tylko kremy do twarzy z retinolem (czyli prawie wszystkie przeciwzmarszczkowe) są zabronione w ciąży, bo mogą uszkadzać płód, więc odstawiłam.
 
reklama
Dziś masz 7 dpt?jutro 8 dpt ale Ty miałaś 3 dniowego więc niby ciut za wczesnie.
nie ma reguły-jednym wychodzi już 6 dpt a inni muszą zaczekać.
Jagodaa najważniejsze to się nie porównywać bo każda ma inne inne bety w innym czasie.
Pamietaj o puzzlach!
Może i tak...bije się z myślami czy iść jutro na tą betę czy w środę ....
W weekend zamiast puzli szydełkowalam:) i nadrabiałam filmy:) a od dziś wpadłam w wir pracy, i innych obowiązków, więc czasu brak:)
 
Ja zero objawów miałam przy poprzednim udanym in vitro, w dodatku z bliźniętami ;) Zero, zupełne nic.
A teraz niestety wszystko inaczej i wszystkie możliwe objawy.
Ja poprzednim razem po nieudanych transferach...za pierwszym razem...po prostu piersi przestały mnie boleć ok. 7 dpt i jakoś czułam że nic z tego, a po crio po prostu dostałam okres ok. 8 dpt.
A teraz te piersi bolą niemiłosiernie .....tylko że to też może być progesteron....teraz stanowczo więcej go biorę...
 
reklama
Do góry