reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana mam pytanie jakie miałaś leki po punkcji od profesora?
I relanium dostałaś przed transferem czy po ?
Po punkcji dostalam zalecenia, zeby dokończyć dostinex (grozila mi hiperka) dokończyć unidox (antybiotyk)
od punkcji brac lutinus 3x1, w dniu transferu dostalam 1h przed transferem 1 tabletke relanium, 1 zastrzyk domiesniowy na rozkurczenie mięśni i od kolejnego dnia do lutinusa 3x1 dołączyć prolutex 2x1 :)
 
Po punkcji dostalam zalecenia, zeby dokończyć dostinex (grozila mi hiperka) dokończyć unidox (antybiotyk)
od punkcji brac lutinus 3x1, w dniu transferu dostalam 1h przed transferem 1 tabletke relanium, 1 zastrzyk domiesniowy na rozkurczenie mięśni i od kolejnego dnia do lutinusa 3x1 dołączyć prolutex 2x1 :)
Ja po punkcji dostałam kroplówkę z lekiem przeciwbólowym ( fajna sprawa) bół uśmierzony.
następny dzień po punkcji Lutinus 3 razy 2 tabletki
 
reklama
Do góry