reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuje, wiem, że nie powinnam się przejmować, ale i tak dopadła mnie bezsenność, ech...

Znam to [emoji3]
Rzucam sie w lozku chyba godzine zanim zasne [emoji23]
Dzis juz tylko:
„Panie Boze daj dzidziusia [emoji1317][emoji1317][emoji1317]”
Z waszych sugestii i moje cycki urosly i zaczelam je czuc[emoji23]

@Akatombo czekasz do jutra??
 
Mam w rodzinie bliźniaki i bliźniaczki.

Hejka, faktycznie się nie oszczedzałaś drugi fakt, że miałaś dużo szczęścia przy swoich wyczynach...
Pierwsze usg mam 03.04 Ale w klinice gdzie był icsi dlatego chce w piątek pójść do gina
U siebie w Grodzisku bym sprawdziła po prostu czy dzieci bądź dziecko jest w swoim wybranym miejscu.
Powiedz Mitotaj, chyba będzie już widać miejsce ulokowania kropka? 06.03 transfer był.
Biorę na klatę świadomość iż może być dwoje i to, że różnie może być ( będzie dobrze:) ) to była świadoma decyzja.
Chciałam dodać, że gratuluję Ci dwóch życiowych kochanych serduszek ❤
Pęcherzyk widać około 5 tygodnia ciąży. U Ciebie w piątek będzie początek 5 tyg, wiec może być widać, ale nie musi i może warto poczekac ;) Nie mysl, ze roznie moze byc. Myslenie steruje calym Twoim organizmem i bytem. Lepiej być przekonanym, że wariant jest tylko jeden - ten, który jest dla Ciebie najlepszy i który Tobie paduje. Ja całą ciąże bliźniaczą bylam przekonana, że jestem niezniszczalna :D, że mam zdrowy i silny organizm, który mi w tym pomaga. Ani razu nie zachwiałam się w swoim przekonaniu i myśleniu, niczego nię nie bałam. I tak było, bo zmiana sposobu myślenia to podstawa ;). Ja też świadomie poprosiłam o dwa zarodki, bo byłam przekonana, że to zwiększa szanse na jakąkolwiek ciążę, a po drugie wiedzialam, że chcę mieć wiecej dzieci i przechodzenie kilka razy przez to samo mnie nie interesowalo.
 
Cudownie! Matka kropka już nie stresuj! Będzie tylko coraz lepiej.
U mnie objawów nadal brak, no chyba że ból krzyża, ale ... to też może być inny powód jak ciąża.

Ja tam nie mam czarnych myśli. Chce się tym razem cieszyć tym stanem, a nie trząść dupą jak wcześniej. [emoji23][emoji23]
Po drugiej becie już się uspokoiłam i wyluzowałam :) Trzecią zrobię tak jak mi w Novum przykazali - 14 dni po transferze, bo chcą znać wynik.
Ból krzyża to też objaw, bo mnie bolał, a nigdy do tej pory nie cierpiałam na ból krzyża ;)
 
No no super!! Tak trzymac!! Ktory dpt u Ciebie dzis? Blastka?
Fajnie, teraz pewnie juz czekasz na serduszko? [emoji176][emoji176][emoji176][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Kochana, pierwszą betę zrobiłam 7dpt (3 dobowy zarodek). Wynik był 27,7. Wczorajszą betę zrobiłam dokładnie 48 h później, czyli w 9dpt i wynik się potroił.
Teraz czekam na pęcherzyk, a później serduszko ;)
 
reklama
Mam to samo :)
Cycki nie bolą tylko tyci tyci ale to może przez Bromergon bo zatrzymuje laktacje.
Ale za to miałaś to samo co ja - Kręgosłup boli strasznie od początku, mnie pobolewa czasem dół brzucha też od początku jakby małpa miała przyjść, nie wiem czemu, ale sikalam na początku co 15 minut :) No to wstawianie przed 5 :(
budzę się w nocy nie raz i zasnąć ciężko...
Bromergon trzeba by juz,powoki odstawic. Prolaktyna w ciazy powinna naturalnie wzrosnac, nie mozna jej hamowac. Umow sie na wizyte w miare szybko, bo pecherzyk mysle ze bedzie juz na bank widac nawet dzis i koniecznie o to zapytaj :)
Milego dnia dziewczynki
 
Do góry