reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co do stymulacji to się zgadzam , moja pierwsza została przerwana bo nie było efektów a byłam jak wulkan dla meza [emoji20]
Teraz juz go uprzedziłam ze dawki duzo większe wiec zapewne będzie ciężko ale powiedział ze damy radę [emoji16]
I dobrze że go uprzedzilaś. Ja mialam dawki po 225 się czułam bomba z opóźnonym zapłonem. A jak już wybuchalam to pół bloku mnie słyszało :(
Na szczęście było minelo co prawda teraz też mam odpały tylko nie takie..
 
reklama
Ja dzisiaj zaczynam 38 tydzień, lecz niestety we wtorek na usg okazało się, że moja Córeczka waży za mało. Mam teraz serię różnych badań, jak diagnoza się potwierdzi to czeka mnie szpital i albo leżenie na patologi ciąży i codzienne monitorowanie przepływów albo wcześniejsze zakończenie ciąży przez cc. Mam nadzieję, że po prostu się okaże, że moja Córeczka to zdrowa Kruszynka...
Nie zamartwiaj się na zapas. Najważniejsze są przepływy. Ciśnienie masz dobre?
 
Wiosenne dzień dobry!

Dzisiaj [emoji110] [emoji110] [emoji110] za @delfin79 i badania prenatalne Maluszka - daj znać jak Maluszek fika w brzuchu mamy! [emoji3590]
Dzisiaj też @Justyska13 ma konsultacje z wynikami - [emoji110] [emoji110] [emoji110] za zielone światło do jak najszybszego transferu.

Ja powoli żegnam się z kalendarzem, niestety nikt się nie zgłosił do prowadzenia. Na wtorkowym usg wyszło zagrożenie hipotrofią u mojej Córeczki, mam teraz serię badań i jak to się potwierdzi to czeka mnie szpital.

Powodzenia dla wszystkich staraczek, mocno wierzę, że 2019 to jest nasz rok i w tym roku każda dostanie tą długo oczekiwaną wiadomość, że się udało!
Wszystkie przyszłe mamuśki - niech wasze dzieciaczki rosną zdrowo a wy motywujcie dziewczyny, które jeszcze walczą super wiadomościami z usg.

Niech WIOSNA będzie z nami :D
Hej , na pocieszenie powiem Ci że u nas też było zagrożenie hipotrofia , pół ciąży żyłam w stresie , a malutka urodziła się z wagą 3200 w terminie . Okazało się że to wysoka ale drobna dziewczynka i pomiary z USG ciągle zakłamywały wagę. Powodzenia [emoji8]
 
@Justyska13 o której masz wizytę? Czekam z niecierpliwością na informacje od Ciebie
Dziękuję ze pytasz. Wizyta o 15.30 ale zawsze jest opoznienie wiec mysle ze kolo 18 bede w domu i wtedy sie odezwe. Juz zaczynam sie denerwowac, glowa mi pęka, a jeszcze jestem w 12 dniu cyklu i juz mi sie leja sluzy wiec jeszcze to mnie dobija (wiecznie mokro w majtach):( ale oby lekarz mial dobre wiesci tzn dal swiatelko do robienia juz większości badan do stymulacji to bede szczesliwa
 
Ja dzisiaj zaczynam 38 tydzień, lecz niestety we wtorek na usg okazało się, że moja Córeczka waży za mało. Mam teraz serię różnych badań, jak diagnoza się potwierdzi to czeka mnie szpital i albo leżenie na patologi ciąży i codzienne monitorowanie przepływów albo wcześniejsze zakończenie ciąży przez cc. Mam nadzieję, że po prostu się okaże, że moja Córeczka to zdrowa Kruszynka...
Kochana, bardzo mocno trzymam za Was✊ Z Twoja kruszynką na pewno jest dobrze i będzie dobrze. Lekarze pewnie będą się starać podwyższyć wagę.? Może dadzą więcej witaminek...
Jak tylko możesz, to dawaj znać co i jak z badaniami..
 
reklama
Do góry