reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie też był problem się dostać, ale nie trwało to aż 35 min. [emoji33]
Ból, krew... Tragedia... Doktor powiedział, że nigdy nie miał takiego przypadku.. Aż miał wypieki na twarzy... Ale co ma być, to będzie... Chciaz staram się być pozytywnie nastawiona... Kropka była silna, jeśli będzie chciała ze mną zostać, to zostanie bez względu na wszystko... ❤️
 
reklama
Ból, krew... Tragedia... Doktor powiedział, że nigdy nie miał takiego przypadku.. Aż miał wypieki na twarzy... Ale co ma być, to będzie... Chciaz staram się być pozytywnie nastawiona... Kropka była silna, jeśli będzie chciała ze mną zostać, to zostanie bez względu na wszystko... [emoji3590]
A masz jeszcze mrozaczki?
 
Olka ja do teraz napierniczam jeszcze po 2 zastrzyki dziennie, pustych strzykawek juz mam caluśka torbe. Przyzwyczaisz sie ;) ja mialam okres, ze wolalam zrobic zastrzyk nic przelknac kolejna tablete.

Natalcia kochana, dziekuje za mile slowa :)
Aaaaale to ze sie udalo powiem dopiero jak urodze. Do tego jeszcze niestety daleko.
Nie pamietam czy pisalas kiedys czy masz coreczke czy synka? W ogole gratuluje, ze udalo ci sie donosic i urodzic malenstwo :) trzymam mocno kciuki za piekny pozytywny tesciorek! No i nie pocieszacie mnie, ze wy juz po rodzenstwo wracacie a mi ledwo co zaczac dopiero teraz brzuch odstawac :huh::huh:8-) buziak!
Dzoasia czy wysłałaś moze mi paczuszke?
 
Czesc kochane! Chciałam tylko powiedzieć ze 3/04 czeka mnie cesarka. Mały lezy skośnie i wspólnie z lekarzem doszliśmy do wniosku ze będzie to lepsze rozwiązanie. Pozatym łożysko jest już III stopnia wiec nie ma na co czekac. Z jednej strony doczekac się nie moge aż przytule swój mały skarbek a z drugiej jestem przerażona czy podołam... ale tak długo na niego czekałam ze muszę dać rade. @Sol gratuluje synka!!! @tina35 pamietam jak pisałyśmy na priv! Baaaaardzo się cieszę ze się udało! Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki! Jeszcze kilka lat temu myślałam ze jestem na tyle beznadziejnym przypadkiem ze nigdy nie doczekam się bycia mama. A jednak udało się! Potrzeba było tylko czasu... @PaulinkaP a jak u Ciebie kochana? Michalinka jest już po drugiej stronie brzuszka? Jeśli dobrze kojarzę bylas jakieś 2-3 tygodnie przede mną.
 
Dziewczyny czy dhea eljot 25mg można brać w wieku 30 lat? Chce sobie zamówić, ale na ulotce doczytałam, że nie powinny to zażywać kobiety przed 40 rokiem życia i teraz nie Wiem czy zamawiać?
 
reklama
Do góry