reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A brałaś bezpośrednio przed stymulacja? U mnie 2 ivf nieudane. Teraz robimy przerwę, ale chce jakoś poprawić te komórki. Naturalsa pewnie nie Zaliczymy, ale może warto spróbować.

Tak brałam przed stymulacja dwa miesiące tak zalecił lekarz i dwa dni przed stymulacja odstawiłam [emoji4]
Powiem Ci ze akurat mi dhea pomogło [emoji2]
Choć stymulacja juz mi nie poszła i została przerwana
Zaczynam wiec następna [emoji382][emoji46]
 
reklama
Tak brałam przed stymulacja dwa miesiące tak zalecił lekarz i dwa dni przed stymulacja odstawiłam [emoji4]
Powiem Ci ze akurat mi dhea pomogło [emoji2]
Choć stymulacja juz mi nie poszła i została przerwana
Zaczynam wiec następna [emoji382][emoji46]

I faktycznie miałaś lepszej jakości te komórki? Jak to odczulas?
 
@tina35 Dżoasia pisała mi, że miałaś accofil podskórnie. Mogłabyś napisać od kiedy i w jakiej dawce?
Miałam i mam nadal .
Pierwszy accofil dostałam bezbolesnie domaciczne kilka dni przed transferem .po transferze co 3,4 dni zastrzyk w zależności jak wyglada morfologia .
Co mogę powiedzieć -to chyba najmniej przyjemny lek jeśli chodzi o efekty uboczne przynajmniej u mnie
Co Cię jeszcze interesuje?
Dawka 30 mln 0,5 ml
 
Czesc kochane! Chciałam tylko powiedzieć ze 3/04 czeka mnie cesarka. Mały lezy skośnie i wspólnie z lekarzem doszliśmy do wniosku ze będzie to lepsze rozwiązanie. Pozatym łożysko jest już III stopnia wiec nie ma na co czekac. Z jednej strony doczekac się nie moge aż przytule swój mały skarbek a z drugiej jestem przerażona czy podołam... ale tak długo na niego czekałam ze muszę dać rade. @Sol gratuluje synka!!! @tina35 pamietam jak pisałyśmy na priv! Baaaaardzo się cieszę ze się udało! Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki! Jeszcze kilka lat temu myślałam ze jestem na tyle beznadziejnym przypadkiem ze nigdy nie doczekam się bycia mama. A jednak udało się! Potrzeba było tylko czasu... @PaulinkaP a jak u Ciebie kochana? Michalinka jest już po drugiej stronie brzuszka? Jeśli dobrze kojarzę bylas jakieś 2-3 tygodnie przede mną.
Jeju jak to zleciało !!!!
Już niebawem przytulisz Maluszka!!!❤️❤️
Będziemy czekać na relacje i dobrze ze cesarka w takiej sytuacji -będziesz spokojniejsza.
Bardzo dziękuje za pamięć !
We wtorek mamy wizytę serduszkową.
 
Dziewczyny, pomożecie mi zinterpretować wyniki krzywej cukrowej i insulinkwej, homocysteine i dhea? Jest dobrze czy na coś powinnam zwrócić uwagę? Mam 30 lat. Bede bardzo wdzięczna za każdą sugestię.
 

Załączniki

  • 20190324_213602.jpg
    20190324_213602.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 84
  • 20190324_213533.jpg
    20190324_213533.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 77
  • 20190324_213515.jpg
    20190324_213515.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 80
Hej dziewczyny ja jutro idę robić betę. To będzie 10dpt. Pomyslicie że długo wytrzymałam ale przyznaję że 6 dnia zrobiłam i wynik mnie nie powalił bo niestety było >1,2. A w sobotę 8dnia zrobiłam test i niestety negatywny. Od 4dpt czułam brzuch jakby okresowo, ale od wczoraj już nic nie czuję i mam złe przeczucia :(
 
Hej dziewczyny ja jutro idę robić betę. To będzie 10dpt. Pomyslicie że długo wytrzymałam ale przyznaję że 6 dnia zrobiłam i wynik mnie nie powalił bo niestety było >1,2. A w sobotę 8dnia zrobiłam test i niestety negatywny. Od 4dpt czułam brzuch jakby okresowo, ale od wczoraj już nic nie czuję i mam złe przeczucia :(
Trzymam bardzo bardzo kciuki :)
 
reklama
[QUOTE="jolancik, post: 17861351, member: 168578"
Hej dziewczyny ja jutro idę robić betę. To będzie 10dpt. Pomyslicie że długo wytrzymałam ale przyznaję że 6 dnia zrobiłam i wynik mnie nie powalił bo niestety było >1,2. A w sobotę 8dnia zrobiłam test i niestety
Hej dziewczyny ja jutro idę robić betę. To będzie 10dpt. Pomyslicie że długo wytrzymałam ale przyznaję że 6 dnia zrobiłam i wynik mnie nie powalił bo niestety było >1,2. A w sobotę 8dnia zrobiłam test i niestety negatywny. Od 4dpt czułam brzuch jakby okresowo, ale od wczoraj już nic nie czuję i mam złe przeczucia :(
[/QUOTE]
Ja po poprzednim transferze też czułam się okresowo (notabene od 2dpt)(teraz też tak się czuję.. Dzisiaj 5dpt) strasznie bolal mnie brzuch i plecy... I była ciąża :) także głowa do góry, mysl pozytywnie a będzie dobrze! Trzymam kciuki
 
Do góry