reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem Wam, że jak dla mnie to lepszy w zastrzyku. Nie trzeba się zastanawiać czy za mało się wchłonęło itp
Aktualnie mam cały zestaw - lutinus, duphaston i prolutex więc chyba starczy :) Mąż się śmieje, że każdą stroną go biorę :-D
Ja tez wole zastrzyki, zrobię i nam pewność ze sie przyjął :)

Ja już biore tylko zastrzyk tylko rano i zel crinone wieczorem
Hej dziewczyny ja jutro idę robić betę. To będzie 10dpt. Pomyslicie że długo wytrzymałam ale przyznaję że 6 dnia zrobiłam i wynik mnie nie powalił bo niestety było >1,2. A w sobotę 8dnia zrobiłam test i niestety negatywny. Od 4dpt czułam brzuch jakby okresowo, ale od wczoraj już nic nie czuję i mam złe przeczucia :(
Trzymam kciuki [emoji110]
 
reklama
Hej dziewczyny ja jutro idę robić betę. To będzie 10dpt. Pomyslicie że długo wytrzymałam ale przyznaję że 6 dnia zrobiłam i wynik mnie nie powalił bo niestety było >1,2. A w sobotę 8dnia zrobiłam test i niestety negatywny. Od 4dpt czułam brzuch jakby okresowo, ale od wczoraj już nic nie czuję i mam złe przeczucia :(

Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twojego kropusia [emoji110]
Byście trwali w duecie przez najbliższe miesiące [emoji110]
 
Zdrowy Synek jest z nami :)❤ Bardzo bym chciała rodzeństwo dla Niego... Ale Ty Kochana z tego co wyczytałam to Dwa Skarby nosisz pod serduszkiem?
Tak, 2 :) traumatyczny ten twoj transfer ale to sie szybko zapomina, podobnie jak zapewne porod ;) zabierz wszystkie mrozaczki, co ci zalezy :D
Dzoasia czy wysłałaś moze mi paczuszke?
Poszla w piatek. Jesli nie doszla w sb to dzisiaj powinnas dostac.
Miałam i mam nadal .
Pierwszy accofil dostałam bezbolesnie domaciczne kilka dni przed transferem .po transferze co 3,4 dni zastrzyk w zależności jak wyglada morfologia .
Co mogę powiedzieć -to chyba najmniej przyjemny lek jeśli chodzi o efekty uboczne przynajmniej u mnie
Co Cię jeszcze interesuje?
Dawka 30 mln 0,5 ml
@Lotta84 zabij mnie, cos namieszalam :p myslalam, ze u Tiny nie bylo domacicznego :/
 
Tak, 2 :) traumatyczny ten twoj transfer ale to sie szybko zapomina, podobnie jak zapewne porod ;) zabierz wszystkie mrozaczki, co ci zalezy :D

Poszla w piatek. Jesli nie doszla w sb to dzisiaj powinnas dostac.

@Lotta84 zabij mnie, cos namieszalam :p myslalam, ze u Tiny nie bylo domacicznego :/
O Bólu po cesarce zapomniałam po tygodniu :)a nie powiem...bolało A już wiadomo jaka jest płeć maluszków?
 
Tak, 2 :) traumatyczny ten twoj transfer ale to sie szybko zapomina, podobnie jak zapewne porod ;) zabierz wszystkie mrozaczki, co ci zalezy :D

Poszla w piatek. Jesli nie doszla w sb to dzisiaj powinnas dostac.

@Lotta84 zabij mnie, cos namieszalam :p myslalam, ze u Tiny nie bylo domacicznego :/

Kochana pomożesz mi z tymi wynikami ?
 

Załączniki

  • 20190324_213602.jpg
    20190324_213602.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 53
  • 20190324_213533.jpg
    20190324_213533.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 54
  • 20190324_213515.jpg
    20190324_213515.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 57
Kochana pomożesz mi z tymi wynikami ?
Homocysteine moznaby troche obnizyc, najlepiej zeby miala ok 5, chociaz jak na starania to wynik ponizej 8 jest ok. Jesli zazywasz zwykle witaminy to moze pomieszaj z metylowanymi.
Insulina dosc spora, warto jakiegos endokrynologa lub diabetologa odwiedzic. Na pewno cwiczenia aerobowe dzialaja cuda (cos o tym wiem!) - a, ze teraz idzie ku wiosnie to spacerki, przebiezki, rowerek itp - sama przyjemnosc! Do tego dieta o niskim ig i moze udaloby sie "wysepic" metformine, chociaz jakas niewielka dawke, ona dosc znaczaco wplywa ja jakosc komorek.
Z dhea nie pomoge za bardzo :/
 
reklama
Mam, dwa. Ale więcej już nie podchodzimy...ostatni transfer bardzo przeżyłam i odpuszczam. Mam już swoje szczęście a jeśli noszę kolejne w brzuszku, to będę przeszczesliwa:)
Ja nie potrafię oddać, choć tyle dzieci mieć mnie przeraża. Zobaczymy co los przyniesie. [emoji846] Później będzie wesoło jak się odchowa.
 
Do góry