reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki dziś 2dpt a ja ciagle bym spala. Nawet w dzień zasypiam na 2h.
Brzuch mnie boli od czasu do czasu jak przed okresem.
Narazie brak skurczy.
Ale naprawdę wcześniej tyle nie spalam.xo teraz. Moze to w końcu dobry znak
 
Homocysteine moznaby troche obnizyc, najlepiej zeby miala ok 5, chociaz jak na starania to wynik ponizej 8 jest ok. Jesli zazywasz zwykle witaminy to moze pomieszaj z metylowanymi.
Insulina dosc spora, warto jakiegos endokrynologa lub diabetologa odwiedzic. Na pewno cwiczenia aerobowe dzialaja cuda (cos o tym wiem!) - a, ze teraz idzie ku wiosnie to spacerki, przebiezki, rowerek itp - sama przyjemnosc! Do tego dieta o niskim ig i moze udaloby sie "wysepic" metformine, chociaz jakas niewielka dawke, ona dosc znaczaco wplywa ja jakosc komorek.
Z dhea nie pomoge za bardzo :/

Dziękuję dobra kobieto. Już szukam dobrego diabetologa i się umawiamy na wizytę. Dietę i ruch od razu wprowadzam. Dzięki jeszcze raz.
 
reklama
Do góry