reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja przy pierwszym swoim udanym transferze nie czułam nic (bliźnięta). A teraz drugi po 9 latach też udany, ale już kiepsko przeszłam, że wszystkimi możliwymi objawami.
A pamiętasz jakie miałaś zarodki ? Z ciekawości się pytam bo sama jestem po ET dwóch blastocyst i się zastanawiam jakie są szanse na bliźniaki. No ogółem 50%, albo nawet mniej Tylko już świrować zaczynam. Logika mi mówi ze statystka to statystka nawet jeden może nie zostać buehehe No ale człowiek ma nadzieje i logika idzie w las... z zdrowym rozsądkiem:-)
 
reklama
Może dlatego, że wynik 35 progesteronu jest niski. Ja badałam progesteron wczoraj (17dpt) i mam 158.
Zalezy w jakiej jednostce masz podany wynik. 35ng/ml to wcale nie jest niski progesteron i na bank nie byl przyczyna krwawienia u Sili. Ja jak mialam 28 w 7 tc to zaczelam schodzic z lekow juz.
Daj spokój, myślałam, że to minie a tu po punkcji wzdęta, po transferze ciągnie, a teraz 5 tydzień i ciągnie w dole nadal. To się nigdy nie skończy :/ :eek:
U mnie 17tc a wzdecia jeszcze gorsze niz na poczatku. Ciagnac tez brzuch ciagnie i pociesze cie - bedzie jeszcze gorzej zapewne. Ale to minie wraz z "pozbyciem sie" zawartosci brzucha :p
 
A pamiętasz jakie miałaś zarodki ? Z ciekawości się pytam bo sama jestem po ET dwóch blastocyst i się zastanawiam jakie są szanse na bliźniaki. No ogółem 50%, albo nawet mniej Tylko już świrować zaczynam. Logika mi mówi ze statystka to statystka nawet jeden może nie zostać buehehe No ale człowiek ma nadzieje i logika idzie w las... z zdrowym rozsądkiem:-)
U mnie 2 z 3 podwojnych transferow skonczyly sie implantacja 2 zarodkow ;)
 
U mnie 2 z 3 podwojnych transferow skonczyly sie implantacja 2 zarodkow ;)
No dobra to mam odczucia ambiwalentne bo mamy jeszcze 3 blastki na zimowisku 2x3BC i 2BC. Teraz 4AA i 3BB ... Tylko u nas jakby selekcji nie było. Wcześniej na 6 komórek zaplodnily się 3 i była jedna blastka za to super 5AA. A teraz na 7 zapłodnilo się 6 i 5 blastocyst bo jedna morula. No i z moruli tez miałam ciąże.. Niby zmiana protokołu była, ale żeby aż tak... Chociaż boje się tej dwójki:p bo ja jedno tornado już w domu mam. No ale to cena IVF - nigdy nie wiesz ile tych dzieci będziesz mieć. A jak wy dajecie rade? Tyle was buehehe
 
No dobra to mam odczucia ambiwalentne bo mamy jeszcze 3 blastki na zimowisku 2x3BC i 2BC. Teraz 4AA i 3BB ... Tylko u nas jakby selekcji nie było. Wcześniej na 6 komórek zaplodnily się 3 i była jedna blastka za to super 5AA. A teraz na 7 zapłodnilo się 6 i 5 blastocyst bo jedna morula. No i z moruli tez miałam ciąże.. Niby zmiana protokołu była, ale żeby aż tak... Chociaż boje się tej dwójki:p bo ja jedno tornado już w domu mam. No ale to cena IVF - nigdy nie wiesz ile tych dzieci będziesz mieć. A jak wy dajecie rade? Tyle was buehehe
Dacie rade jak trzeba bedzie ;)
My jeszcze normalnie funkcjonujemy, bo poprzednio ronilam, teraz 17tc z dwojka na pokladzie wiec najciekawsze dopiero przed nami. Ale na zimowisku jeszcze 4 blastki wiec moze byc wesolo ;)
Kiedy testujesz?
 
Dacie rade jak trzeba bedzie ;)
My jeszcze normalnie funkcjonujemy, bo poprzednio ronilam, teraz 17tc z dwojka na pokladzie wiec najciekawsze dopiero przed nami. Ale na zimowisku jeszcze 4 blastki wiec moze byc wesolo ;)
Kiedy testujesz?
Jutro idę na betę 6dpt. Tylko już do pracy muszę wrócić, wiec na wynik będę czekać w pracy... Jak będzie dobry no to super, ale jak zły to ciężko będzie zachować zimna krew.
 
:):););)8-)Witajcie dziewczyny. Dziś dalej kalendarz pusty, wiec zycze wszystkim spokojnej i slonecznej niedzieli, a od jutra zaczynamy dalsza walke.
Na jutro mamy trochę wydarzen wiec zaczynamy trzymac kciuki po kryjomu.
 
reklama
Kochana w środę miałam wizytę i okazało się, ze jest 6 pęcherzyków ( 2 duże i 4 mniejsze )
Dostałam dodatkowo Menopur
Wlasnie wstrzyknęła sobie 375 j.m i ten lek jest okrutny bo boli przy podawaniu
W poniedziałek mam wizytę decydująca przed punkcją
Dziś ogolnie jest 8 dzień stymulacji a ja juz się czuje jak słoń
Brzuch mam wydęty i nabrzmiały aż ciężko złapać skore do zastrzyku [emoji44]
Czuje ból podbrzusza i jajniki
I coś czuje ze moje pecherzyki rosną w siłę i to bardzo[emoji44]
I oby tak było [emoji4]

A jak Ty się czujesz?

Oby rosły dalej w sile Bardzo ładna ilość jak na Twoje Amh.ja przy pierwszej miałam tylko trzy. Dobrze dobrana stymulację maszTakie objawy to norma i tak samo z bólem przy zastrzykach choć mnie bardziej bolał gonapetyl.

Trzymam kciuki i będę podczytywać i pytać co u Ciebie ❤️

Dziękuje u mnie po staremu,raz mdłości ,raz słabości i tak w kółko.
 
Do góry