reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Forget-me-not... co u Ciebie? Działasz ? Na jakim etapie obecnie jesteś? Ja tez mam problem z cienkim endometrium i odwołane trzy transfery z tego powodu. Obecnie 8dc i w poniedziałek wizyta kontrolna [emoji110][emoji110][emoji110]
To trzymam kciuki żeby tym razem ładnie endo rosło. A na naturalnym cyklu próbujesz czy na sztucznym z estrofemem? Wspomagają Cię czymś?
U mnie teraz przerwa. Wróciłam do Uk i najbliższe 3 miesiące brak urlopu.
W marcu robilam 3 transfer ale już tu nie chciałam pisać bo czułam że się nie uda...
Za każdym kolejnym nieudanym coraz ciężej sie pozbierać...
 
To trzymam kciuki żeby tym razem ładnie endo rosło. A na naturalnym cyklu próbujesz czy na sztucznym z estrofemem? Wspomagają Cię czymś?
U mnie teraz przerwa. Wróciłam do Uk i najbliższe 3 miesiące brak urlopu.
W marcu robilam 3 transfer ale już tu nie chciałam pisać bo czułam że się nie uda...
Za każdym kolejnym nieudanym coraz ciężej sie pozbierać...
@Forget-me-not... tym razem próbujemy na naturalnym bez żadnych leków bo właśnie trzy odwołane ostatnio były sztuczne. Liczę bardzo że tym razem się uda✊✊wspomagam się orzechami, awokado, chia i olej lniany lub z wiesiołka ✊✊✊

@Forget-me-not... @Kamaaa @dżoasia @Dzoannna @annemarie @Akatombo @Justyska13 @Marzycielka7 @ilmenau @Sol @Kurcia i pozostałe dziewczynki proszę o Wasze kciukaski ✊✊✊
 
@Forget-me-not... tym razem próbujemy na naturalnym bez żadnych leków bo właśnie trzy odwołane ostatnio były sztuczne. Liczę bardzo że tym razem się uda✊✊wspomagam się orzechami, awokado, chia i olej lniany lub z wiesiołka ✊✊✊

@Forget-me-not... @Kamaaa @dżoasia @Dzoannna @annemarie @Akatombo @Justyska13 @Marzycielka7 @ilmenau @Sol @Kurcia i pozostałe dziewczynki proszę o Wasze kciukaski ✊✊✊
U mnie nie rosło na sztucznym cylku, teraz było ładniejsze, jakieś 8,5 a miejscami 9 mm, bez szału, ale lepiej. Fakt, że suplemetowalam od ostatniego odwołanego cylku olej z wiesiołka, co pomogło??? Nie wiem. Ale o tak mam wrażenie, że ono od ostatniej wizyty się zepsuło i np jest teraz mniejsze, zdegenerowane albo cokolwiek innego, bo wizytę miałam w poniedziałek i tyle.....tak mało? A transfer w poniedziałek, w międzyczasie nie kazali mi nic badać, mam obawy
 
@Forget-me-not... tym razem próbujemy na naturalnym bez żadnych leków bo właśnie trzy odwołane ostatnio były sztuczne. Liczę bardzo że tym razem się uda✊✊wspomagam się orzechami, awokado, chia i olej lniany lub z wiesiołka ✊✊✊

@Forget-me-not... @Kamaaa @dżoasia @Dzoannna @annemarie @Akatombo @Justyska13 @Marzycielka7 @ilmenau @Sol @Kurcia i pozostałe dziewczynki proszę o Wasze kciukaski ✊✊✊
Kochana zaciskam mocne kciuki. Musi być dobrze
 
Dziewczyny jutro od rana nie bede miala dostępu do kompa... caly dzień w terenie. Kalendarza noe dam rady udostepnic ale wiadomosc napisze za kogo trzymamy kciuki. .. @Marzycielka7 ja juz trzymam na jutro.
Kochane piszcie mi w wiadomosciach priv kogo kiedy dopisac bo po calym dniu zaleglosci, wieczorem będzie mi latwiej wpisac wszystko w kalendarz. Bede bardzo wdzieczna
 
@Forget-me-not... tym razem próbujemy na naturalnym bez żadnych leków bo właśnie trzy odwołane ostatnio były sztuczne. Liczę bardzo że tym razem się uda[emoji110][emoji110]wspomagam się orzechami, awokado, chia i olej lniany lub z wiesiołka [emoji110][emoji110][emoji110]

@Forget-me-not... @Kamaaa @dżoasia @Dzoannna @annemarie @Akatombo @Justyska13 @Marzycielka7 @ilmenau @Sol @Kurcia i pozostałe dziewczynki proszę o Wasze kciukaski [emoji110][emoji110][emoji110]

Trzymam megaaaa kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Ty trzymaj za mój jutrzejszy transfer[emoji8]
 
reklama
Luszczyce oboje. Ja bardziej.
Tez porobię te badania. A ty gdzie się leczysz? Ja w provicie. A teraz jakie masz plany? Wyszło wam coś z tej immunologii źle?
U mnie na razie przymusowe 3 miesiące przerwy a potem wracam po ostatniego mrozaczka. Jak sie nie uda to kolejna stymulacja... i będę chciala trzymac zarodki koniecznie do 5 doby. Z ostatniej stymulacji mialam tylko 3 zarodki i balam sie ze zostanę z niczym dlatego nie upieralam sie żeby trzymali do blastki.
Lecze sie w Novum. Z immunologii wyszedl mi przede wszystkim genotyp kir AA i w tym Pasnik widzi u mnie problem.
Tak naprawdę to mam mieszane uczucia co do immunologii ale łapię sie wszystkiego na wszelki wypadek....
U Was przy chorobie autoimmunologicznej tym bardziej bym się badala. Ja też mam rzadką chorobe skóry i nie wiem co ja wywoluje...
Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze wyszło i informuj nas jak tam wyniki itp
 
Do góry