reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Melduję się po wizycie. Mamy pierścionek z brylantem [emoji7] i jedno pikajace serduszko. Bobo ma 0,5 cm [emoji33] jestem szczęśliwa![emoji3526][emoji3526]

Hurrra!!!![emoji7]
To teraz tylko mdłości obżarstwo spacery leniuchowanie by później powitać kaszki kupki zupki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️
 
reklama
@Forget-me-not... tym razem próbujemy na naturalnym bez żadnych leków bo właśnie trzy odwołane ostatnio były sztuczne. Liczę bardzo że tym razem się uda[emoji110][emoji110]wspomagam się orzechami, awokado, chia i olej lniany lub z wiesiołka [emoji110][emoji110][emoji110]

@Forget-me-not... @Kamaaa @dżoasia @Dzoannna @annemarie @Akatombo @Justyska13 @Marzycielka7 @ilmenau @Sol @Kurcia i pozostałe dziewczynki proszę o Wasze kciukaski [emoji110][emoji110][emoji110]
To ogromne kciuki żeby na naturalnym sie w końcu udalo uzyskać piękne endo na przyjęcie kropeczka[emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny czy jest tu któraś która miała transferowany 3 dniowy zarodek i była z tego ciąża ?
Chyba stres łapie a jednocześnie lęk czy te dwa do jutra będą się rozwijać
 
@Forget-me-not... tym razem próbujemy na naturalnym bez żadnych leków bo właśnie trzy odwołane ostatnio były sztuczne. Liczę bardzo że tym razem się uda[emoji110][emoji110]wspomagam się orzechami, awokado, chia i olej lniany lub z wiesiołka [emoji110][emoji110][emoji110]

@Forget-me-not... @Kamaaa @dżoasia @Dzoannna @annemarie @Akatombo @Justyska13 @Marzycielka7 @ilmenau @Sol @Kurcia i pozostałe dziewczynki proszę o Wasze kciukaski [emoji110][emoji110][emoji110]

My juz zaciskamy z blizniakami[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
Witam
Nie udzielam sie na forum ale podczytuje was od jakiegos czasu. 2 tyg miałam transfer blastocysty 4ab , lecz niestety nie udało się w 10dpt beta wyszla 0. Mam pytanko do dziewczyn którym również niestety się nie powiodło. Czy po odstawieniu leków również tak bardzo bolały was bolało podbrzusze, miałyście uczucie jakby jajniki napuchły? Dzisiaj dostałam @ ale taki skąpy, a jak włożyłam tampona to czuje że tam w środku jest ciaśniej niż zwykle. Czy.miałyście podobnie? Z góry dziękuje
 
Ja jestem po 4 transferach, 1- blastocysta 4ab ciaza biochemiczna. 2- 2 zarodki 3 dniowe- ciąża lecz poroniłam ponieważ odstawiłam luteine dopochwową ktora mnie podrażniła i spadł mi progesteron przez co poroniłam. 3 - transfer 2 zarodków 3 dniowych ciąża i mój mały 3.5 roczny syncio śpi obok. 4- blastocysta piękna 4 ab i niestety brak ciąży. Tak więc u nas 3 dniowe dały 2 ciąze

Dziewczyny czy jest tu któraś która miała transferowany 3 dniowy zarodek i była z tego ciąża ?
Chyba stres łapie a jednocześnie lęk czy te dwa do jutra będą się rozwijać
 
Ja jestem po 4 transferach, 1- blastocysta 4ab ciaza biochemiczna. 2- 2 zarodki 3 dniowe- ciąża lecz poroniłam ponieważ odstawiłam luteine dopochwową ktora mnie podrażniła i spadł mi progesteron przez co poroniłam. 3 - transfer 2 zarodków 3 dniowych ciąża i mój mały 3.5 roczny syncio śpi obok. 4- blastocysta piękna 4 ab i niestety brak ciąży. Tak więc u nas 3 dniowe dały 2 ciąze

Dziekuje [emoji8]
Mam dwa zarodki z 7 komórek i tak się zastanawiam czy będą chcieli umieścić obydwa
A ja się boje bo żadnych dodatkowych nie mamy [emoji20]
 
@Forget-me-not... tym razem próbujemy na naturalnym bez żadnych leków bo właśnie trzy odwołane ostatnio były sztuczne. Liczę bardzo że tym razem się uda✊✊wspomagam się orzechami, awokado, chia i olej lniany lub z wiesiołka ✊✊✊

@Forget-me-not... @Kamaaa @dżoasia @Dzoannna @annemarie @Akatombo @Justyska13 @Marzycielka7 @ilmenau @Sol @Kurcia i pozostałe dziewczynki proszę o Wasze kciukaski ✊✊✊
✊✊✊✊✊mocno. Tym razem napewno aie uda ja tez teraz sie przygotowuje ale na sztucznym cyklu.
 
reklama
Do góry