reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mroziłam komórki (7 szt.), potem je rozmrażaliśmy i zapładnialiśmy. Z tego wyszły nam trzy zarodki, dwa mi podano, jeden z nich niedługo szykuje się do wyjścia (to już 39 tydz!!!) :) dla mnie to lepsza opcja niż kolejna stymulacja

Serduszka w kalendarzu kopiowałam z poprzednich linijek, bo inaczej mi nie wskakiwały
Cisza? Nic nie wskazuje na to że się rozpakowujesz? Czekam na dobre wieści ze już Tuliszków skarba :)
 
Mieciu sie pewnie pochwali sama jak sie ogarnie, ale od piatku male Mieciatko jest juz po drugiej stronie brzucha :)

Hehe, czyli intuicja mnie nie zawiodła ;)
@Mieciu85 czekamy na wieści! I gratuluję!!! ❤️

Pierwsza ciąża często jest przenoszona więc się nic nie denerwuj .. kciukasy i pozdrowionka

Eh, ja już się niecierpliwie, już bym chciała zobaczyć Malą, ale muszę grzecznie czekać :)
 
reklama
Dziewczyny juz jestem po [emoji2]
Transfer przebiegł spokojnie i jak to powiedziała pani doktor bardzo ładny transfer
Mieliśmy 2 zarodki i wspólnie z mężem zdecydowaliśmy ze zabieramy do domu 2 kropusie
Bo tak naprawdę nie wiadomo czy by jeden dotrwał do 5 doby i wtedy by nie było co mrozić a tak u mamusi zawsze to lepiej niż w labo [emoji16]
Powiedziałam kropkom by się ułożyły wygodnie jedno w jednym lozeczku drugie w drugim [emoji16][emoji173]️
Teraz tylko czekać najdłuższych w naszym życiu 2 tygodni[emoji33]
Będziemy się betować na święta a wiec niech zajączki przykicają do mamusi [emoji173]️

Powiedzcie co mogę zrobić by ułatwić im zajęcie odpowiednich miejsc w brzuszku ?

Dziekuje za kciuki i za to ze jesteście [emoji173]️
 
Do góry